Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Maly problemek s Teraporadnou - cca. posledni tyden

cca. tyden mi blbne teraporadna - teda, funguje normalne, ale pri jakemkoliv odesilani prispevku to skonci takhle:

[http://i153.photobucket.com/albums/s210/LucyFerr2/S creenShot500.png]

zlobi jen a pouze pres pripojeni skrz proxy+, a jasne ze je to absolutne minoritni zalezitost takze davam spis jen pro zajimavost. Nevim, treba se neco menilo v konfiguraci nebo v...(cert nevi cem, to musi vedet tvurci a spravci ;) ) - z domova je vse v poradku, v praci ale musim pres tuhle proxy. Prispevek se jinak korekne odesle, jen si musim Poradnu znovu otevrit. Jo - samozrejme absolutne vsechno ostatni pres tu proxy funguje normalne a zadna zmena u ni nehrozi.

Konec hlaseni! 8-)

Pripájaš sa cez teraporadna.cz alebo tera.poradna.net? Predtým to s Proxy+ z práce fungovalo alebo nie?

Na našej strane sa nič nemenilo, takže u nás by problém nemal byť. Ak sa pripájaš cez teraporadna.cz, tak sa skús pripojiť cez tera.poradna.net, či sa niečo zmení.

jdu pres tera.poradna.net, a bez jakehokoliv zasahu na me strane to zaclo tohle vyvadet. Zkusim teda obracene pres tu druhou adresu. Ale jak pisu, neni to nic podstatneho... Jeste me napadlo na "me strane" - zkusim procistit cache te proxy a restartnout ji, bezi uz v kuse....ani nevim jak dlouho - X mesicu, a to je pritom klasicke PC s WinXP ( P III/1,13Ght vykopavka :-) ) routujici dal do lokalni site ADSL pripojeni... (ale fakt s cimkoiv jinym zadny problem... 8-) )