Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vousatka

Dobrý den pořídila jsem si 2měsíční agamu a mám terárium 65x40x40 a potřebovala bych poradit jaký typ světla mám použít aby to obsahovalo UVA i UVB?

to velke terarko bude pro ni fajn pak az vyroste, mladatko radej v tom mensim, staci tak na prvni pulrok bohate. Pokud ma 10cm = je to hodne mladoucke nedoporucuji brat tak malinke, dnes jsem se čílil nad tim v jinem vlakne. Sam odchovavam, ale prodavam az maj aspon kolem 20. (nase cerstve vylihle meli 11cm!)

Mám jí 3 dny a každý den sežrala cvrčky, krásně žere,postřikuju jí vodou.Dneska je těžký se někoho zeptat, buď vám někdo vynadá anebo o tom nic neví.Můžu se ještě jednou zeptat na to osvětlení? Teď tam mám bod.žárovku Sun Glo a k tomu je lepší pořídit zářivku anebo spirálu?