Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CHOROBA ?

Ahojte!

Rád by som poprosil o radu ,názor.Dnes ked som sa vratil domov po 2dnoch, spozoroval som zvlastnu polohu mojho velhada.Lezal akoby na boku tak zvlastne vytoceny hlavne strednou castou svojho tela a spodok tela mal sfarbeny
tak do cervena.Pisem len preto ze som si to vsimol po prvy raz a bol by som velmi nerad keby to bol nejaky prejav zacinajuceho problemu.Had ma uz 6 rokov a doteraz som s nim ziedne problemy nastastie nemal.Dakujem Maros

Ahoj,no mě se stalo dneska to samé :-x Teda alespoň podobné
Je toto normální poloha hada?
Jinak krmíme každý týden potkanem,teplota cca 35C pod světlem mimo kolem 25C,přez noc vypínám světlo,teplota je kolem 20C.Misku na vodu má stále k dispozici.

Ještě mě napadlo jestli není možné,že má malý úkryt tak jak z něho (viz.foto) vylézá,tak se na ten bok stočit prostě musí.
[http://img216.imageshack.us/img216/9833/p8040004ri1 .jpg]
[http://img225.imageshack.us/img225/47/p8040005mu9.j pg]

To mě také napadlo že se chladí,ale takto jsem ho našla,když neměl zapnuté vytápění,nebo světlo a venku bylo poměrně chladno a v bytě také nic moc extra,takže to chlazení asi ne.
Viděla jsem ho takto poprvé a dneska když jsem přišla z práce tak takto neležel.
Jediné co mě napadá že prostě takto vylézá z toho úkrytu (v pozadí jde vidět vykotlaný kmen)

Jinak hroznýšek je necelý rok starý,řekla bych 10měsíců.Osobně ho mám doma 6 měsíc

Dik všetkým čo sa ozvali.Píšem asi trošku neskôr ale ešte niekoľko dní som svojho "Kamila"pozoroval tá poloha sa tam ešte vyskytla ale asi to naozaj bude len spôsob oddychu a to červenkasté sfarbenie zmizlo a asi o par dní sa ideme zvliekať.Tak ešte raz dakujem.