Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CHOROBA ?

Ahojte!

Rád by som poprosil o radu ,názor.Dnes ked som sa vratil domov po 2dnoch, spozoroval som zvlastnu polohu mojho velhada.Lezal akoby na boku tak zvlastne vytoceny hlavne strednou castou svojho tela a spodok tela mal sfarbeny
tak do cervena.Pisem len preto ze som si to vsimol po prvy raz a bol by som velmi nerad keby to bol nejaky prejav zacinajuceho problemu.Had ma uz 6 rokov a doteraz som s nim ziedne problemy nastastie nemal.Dakujem Maros

Dik všetkým čo sa ozvali.Píšem asi trošku neskôr ale ešte niekoľko dní som svojho "Kamila"pozoroval tá poloha sa tam ešte vyskytla ale asi to naozaj bude len spôsob oddychu a to červenkasté sfarbenie zmizlo a asi o par dní sa ideme zvliekať.Tak ešte raz dakujem.