Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem líhen a inkubátor

dobrý den,
chtěla bych se zeptat jesttli může byt inkubátor nebo líhně pro želvy i pro paoušky.protože my máme doma želvy a papoušky a oba nám začali snášet vajíčka tak jsme se rozhodli že jim koupíme nebo vyrobíme líhni nebo inkubátor.dál by se nějaký vyrobit?nebo koupit popřípadě jaký??pro želvy i pro papoušky
a ještě bych se chtěla zeptat přes léto máme každý rok želvy venku i přes noc a před týdnem nám snesla samice vajíčko.Měli bysme je dát domů aby snášela?a jaké by měli mít podmínky.Děkuji všem za odpovědět

My chováme vic andulek už pěkně dlouho A samičky nám snášejí už od minilelého roku a pouze 3 neumřeli.takže si myslím že bylo určitě dobré si postavit líhen a taky by byla vhodná v tomto případě než inkubátor.Nevěděl bys jestli by se dala vyrobit líhen z ničeho jiného než ze staré lednice?A želvy nám asi před ýdnem snesli vajíčko ale potřebují určitě lepší podmínky pro narození aspon jednoho mláděte protože přes léto je máme v jezírku i přes noc a ješte k tomu tam nemají udělany důlek.