Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vodní želvy

ahoj všem, dnes píši ohledně VODNÍCH ŽELV - jeden dobrák má v úmyslu pustit je do rybníka, zkrátka je nechce a opravdu se nehodlá zabývat tím, co s nimi - NEKOMENTUJI!!! Jen strušně popisuji situaci....zatím jsem mu dala instrukce, aby je nikam nepouštěl, že si pro ně přijedu, ale nevím, zda dělám úplně dobře....želvy si s největší pravděpodobností nebudu moci nechat- nemám pro ně vůbec nic, netuším nic o tom, co potřebují a čím se krmí, slyšela jsem dost o tom, že smrdí atd, atd.....tak nevím co je pro ně nejlepší...jestli ten rybník nebo moje ukvapené rozhodnutí vzít je domů a hledat jim majitele. Zatím o nich netuším vůbec nic, zítra se snad dozvím více, jen to, že jsou dvě.....pokud máte někdo jakýkoli kontruktivní nápad budu jen ráda!! fakt bych nerada tady četla řádky o nezodpovědnosti stávajícího majitele atd (neb to jim teď fakt vůbec nepomůže)....rozhodla jsem se udělat pro želvy to nejlepší a budu moc ráda za názory či rady od vás

moc díky za rady, plastovou bedýnku doma mám a vypadá to, že už jsem jim i našla nový domov na webu "želvařů" u pana Jetmara;-) ale přechodně budou u mně takže moc díky za radu! jinak jsem zjistila, že želvičkám je cca 6 let jedna je větší a druhá menší. Nic víc nevbím, protože ani sám majitel nic neví. V pondělí pro ně jedu. krokodýlovi moc díky,snad se jim u nás bude v tu přechodnou dobu dobře dařit....