Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krmeni hroznýše královského

Ahoj, mam hroznyse asi 4 tydny, dostal sem ho od kluciny co na nej uz nemel finance, bylo mu 11 a me hrozne uchvatil, mel hrozne male terarko, had meri nyni 83 cma terarko mel 50-30-30 takze si myslim ze se mu to moc nelibilo, ted sem mu sehnal 90-45-60, je mi jasny ze je to jen nachvili, ale momentalne mi misto nemoznuje vetsi... Chci se zeptat, jak dlouho asi, nebo jestli vubec se musi aklimatizovat, nove terarko ma 2 dny a lezi na koreni uplne u stropu a drepi tam uz 2 dny, mam zkusenosti od psu a kocek a tak, ale hada vim prd... jeste vsude ctu ze davat ho krmit jednou za 3 tydny je ok, od mladyho byl pry zvyklej na mysi jednou tydne, nejak sem to ty 3 tydny dodrzel a ted ho chci nechat, ale je to asi 8 den co je bez a uz je napruzenej a ceka az mu tam neco hodim, a myslim ze by me i chytl za ruku, uplne cerny oci ma a ocividne se mu to nelibi,ja myslim ze takova mala myska na 3 tydny je docela malo, v pripade ze dostane ¨neco vetsiho to treba vydrzi, nevim no mam ho nechat vycukat a nic mu nedavat, nebo? sem uplnej guma na hady, kazdy dedn tu hltam info tak se nesmejte jestli pisu kraviny, diky ::)
[mod]Změna předmětu, původně: můj hrozen (Melda) (Melda)[/mod]

ještě sem přihodím jeden dotaz na BC. Mám skoro 3 měsíční mládě a po vložení k nádobě s vodou do ní vložila hlavu. Posléze jí potopila. Za pár vteřin vyfoukla bublinky. Hlavou neustále rejdila po dně. po cca minutě kroužení zrychlovalo a její chování se podobalo "panice". Dostal jsem o ní strach a raději sem jí z té vody vytáhnul. Je to normální?