Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Možné uštknutí hadem?

potřebuju radu,předevčírem sem se probudil a bylo mi nějak divně,dopadlo to tak že sem celý den prozvracel.Normálně bych řekl že mám nějakou vyrozu,ale na noze u kotníku sem našel stopu jakoby po kousnutí,otisky od "zubů" byly od sebe vzdáleny asi 2 až 3 cm.Tak se chci zeptat jestli není možné že mě kousl nějaký had,např.užovka.Děkuji za odpověd
[mod]Změna předmětu, původně: potřebuji radu (Melda) (Melda)[/mod]

to já jednou šel na houby do lesa v sandálach(já vůl:-D)a asi po 5minutá cesty jsem se zastavil a stáljsem přibližne 2 minuty a najednou jsem něco ucítil podíval jsem se dolů a dole se mi plazila zmije po prstech na noze se srdcem v kalhotách jsem čekal než se odplazila a upaloval jsem domů nevím jak je to možne protože bylo poměrně vlhko:))