Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Možné uštknutí hadem?

potřebuju radu,předevčírem sem se probudil a bylo mi nějak divně,dopadlo to tak že sem celý den prozvracel.Normálně bych řekl že mám nějakou vyrozu,ale na noze u kotníku sem našel stopu jakoby po kousnutí,otisky od "zubů" byly od sebe vzdáleny asi 2 až 3 cm.Tak se chci zeptat jestli není možné že mě kousl nějaký had,např.užovka.Děkuji za odpověd
[mod]Změna předmětu, původně: potřebuji radu (Melda) (Melda)[/mod]

no kousnutí hadem bys snad ani nepřehlédl, mně kousl had tedy jen jednou v životě, naštěstí bez následků a tekla mi krev.....si myslím, že to se snad nedá přehlédnout neee??? ;-)taky bych to viděla na klid a dietu a pokud by se nedostavilo zlepšení nebo se to zhoršilo tak doktor..hlavně hodně pít, neboť pokud zvracíš ztrácíš tekutiny, k tomu vedro...čaj, čaj a zase čaj...na zvracení také hodně dobrá ledová cola po lžičkách. A bude zase o.k.

No jenže pít černé čaje při dehydrataci je úplná prkotina, je to více na škodu, jelikož černý čaj odvodňuje a tady platí jedno pravidlo - kolik černého čaje, tak 2x tolik čisté neperlivé vody vypít - VIZ pitná pyramida. Jinak při dehydrataci se používá v lékařství osvědčený Valíkův roztok, ale nepřál bych nikomu jej pít, chuť je to nepředstavitelná :-D;-)

Voda asi ne-e. Ta se v organismu nezadrzi a vycura se. Jedna z pohodlnych rychlych rehydrataci je Fluidex (mnam), v krabicce je letak, ktery vse o zavodnovani dukladne vysvetluje i na obrazku.
Jinak pro ty, kdo se chteji vic trapit a nemaji radi pokrok, tak je jeste moznost kola, sladky caj, mineralka.
[Jen tak mimochodem, detsky rehydratacni prostredek se jmenuje stejne jako muj zelvak :-D:-[]

Jak jsem psal, taky bych nevěřil, kdybych něco podobnýho nezažil. Sám taky nemám s kousnutím od opravdovýho jeďáka (hlavatky nepočítám) zkušenost. Připravovali jsme kontroly na orienťák, takže jsme tak nějak pobíhali po lese. Celou dobu zpátky tvrdila, že špatně došlápla na kotník. Přehlédnout asi nelze, ale když člověk v rychlosti nezaregistruje hada a nohu nezkontroluje, možné to je.

to já jednou šel na houby do lesa v sandálach(já vůl:-D)a asi po 5minutá cesty jsem se zastavil a stáljsem přibližne 2 minuty a najednou jsem něco ucítil podíval jsem se dolů a dole se mi plazila zmije po prstech na noze se srdcem v kalhotách jsem čekal než se odplazila a upaloval jsem domů nevím jak je to možne protože bylo poměrně vlhko:))