Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Želva

Ahoj
Mám dotaz když krmím želvu sladkým ovocem tak mi tam létají hodně vosy,želva je v balkonovém výběhu,co by se stalo kdyby vosa dala želvě žihadlo??
Děkuji za odpovědi

také jsem pro zrušit krmení sladkým ovocem, ono to želvě stejně moc neprospívá. Ovoce jen občas jako pamlsek, jinak bych teď v létě preferovala všude rozstoucí trávu, listy pampelišek a nebo zeleninu...;-) co by se stalo kdyby dala vosa želvě žihadlo to se přiznám, že netuším.....

Nestane se nic, naopak myslím, že nějaká ta včelka i vosa skončí želvě v žaludku. Jinak s ovocem i zeleninou opatrně, ani jedno suchozemské želvě neprospívá ve větším množství. Pokud se tedy zrovna nebavíme o G.d. nebo G.c. a tak podobně.;-)