Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Želva

Ahoj
Mám dotaz když krmím želvu sladkým ovocem tak mi tam létají hodně vosy,želva je v balkonovém výběhu,co by se stalo kdyby vosa dala želvě žihadlo??
Děkuji za odpovědi

Nestane se nic, naopak myslím, že nějaká ta včelka i vosa skončí želvě v žaludku. Jinak s ovocem i zeleninou opatrně, ani jedno suchozemské želvě neprospívá ve větším množství. Pokud se tedy zrovna nebavíme o G.d. nebo G.c. a tak podobně.;-)