Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mam problem s pmb

ahojte,,mam taky mensi problemik ohladne pmb,,vec sa ma takto,,k samici co meria asi 90cm heteroalbinke som si kupil albino samca co ma tak 80cm,,a samec ked sa k nemu samica priblizila sa do nej zahrizol a celu ju omotal..hady som strcil pod tecucu studenu vodu apustil ju.teraz je samec v boxe v terariz so samicou.chcem aby si nejako na seba zvikli a netusim ako.nove terarium pre samca si teraz nemozem dovolit:-|prijmem hocijake rady o tom ako by si ty dvaja na seba zvikly,,dakujem

Asi jsi nepochopil význam slova karanténa. To nejsou jen servítky. :-) Především jde o to, aby se nedostal do kontaktu s ostatními chovanci. Taková karanténa na servítkách je Ti k ničemu, když si dotáhneš něco, co Ti zasviní celý chov. Čiň jak myslíš. :-D

Cau, nemuzes si dovolit novy terko? Dyt sis chtel nedavno jet pro anakondu, mrizku, pimburu, varana a nemas na novy terka???::)
Jinak nemel bys je davat dohromady, kdyz sis toho albina koupil teprv pred tydnem...jak psal Premek kvuli chorobam, parazitum atd.;-)

No ako som si vsimol, tak fesak ma najnovsie na SK iFaune podany inzerat, ze kúpi P. reticulatus. :-/ A ja myslim, ze jeho ako "odbornika", teda aspon podla poctu prispevkov na tomto fore, by ste nemali poucovat o karantene, ved to je jasne, ze to je Japonske bojove umenie so servitkami nie? ]:) Raz darmo, je to odbornik a to mu nikto nevezme...