Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cena Python curtus

měl bych dotaz, jestli někdo nemáte přehled jak se cenově pohybují python curtus, dík za info. filosofemgt

Přesouvám z inzerce, tam to opravdu nepatřilo. ;-) Nepíšeš ani o jakou curtusku jde - brongesmai, nebo breitensteini, nebo curtus? (halapremek)

Jak je stará? Jestli nechce žrát, tak bych vyzkoušel krmit navečer, nebo v nějakým tmavým boxu. Těm mejm trvalo docela dlouho než začaly pořádně žrát. Vzali si třeba jednou za 2-3 týdny. Ale teď už jim je jedno jestli je den, nebo noc-když maj hlad vystrčí hlavu ze substrátu, hodim jim potkana a ten je za chvíli pryč...;-)