Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Domácí lepení akvárka

Ahoj,
vím, že sem asi můj dotaz nepatří, ale hodně z Vás chová i želvy tak jsem se chtěla optat jestli někdo nemáte náhodou zkušenost s domácím lepením akvárka?Jestli je lepší černý nebo transparentní silikon?Jednalo by se o akvárko do cca 50 litrů.Díky.

no z mojich skusenosti jednoznačne transparentny,kedysi ten čierny figu vydržal,len ono hodne zaleži na kvalite lepidla,čo sme lepili nadrže pred 10-12 rokmi a stale držia doteraz 400-500l a neviem ako môže prerast riasa do kvalitne zalepeneho spoja:puff: