Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jaký ještěr?

zdravím chci si pořídit nějakého ještěra co není moc náročný na chov a udržbu terária a pokud možno z tropů,tak se vas chci zeptat na vaše zkušenosti a co byste mi doporučovali?

Nevim, ale asi z tropu moc toho nenarocneho nenajdes. Spis bych rekl, ze tve pozadavky se vylucuji ..... Chces jestera, moc nenarocneho na chov, jeste k tomu nenarocneho na udrzbu teraria a jeste k tomu tropickeho. Skus prehodnotit tve pozadavky:puff:

:-D nevymyslej a vem si agamu vousatou:-D pisek muzes i detsky na hriste co je, kamen, zarovku, par cvrku denne, rosit, vodu,a delaj jedno hovinko denne bo obden...nenarocne to zvire:D rano roznes, vecer zhasnes, mezi tim nakrmis, pak vydelas hovinko a je postarano:-D ja nvm...jak muze byt naky jester narocny?