Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Plastové boxy - Globus

Zdravíčko,

rád bych vám dal typ na koupi plastových boxů. U nás v Chomutově v Globusu se objevili následující boxy v několika velikostech ceny jsou od 39 kč. Vždy když tam jdu tak neodolám a nějaký koupím

[http://img230.imageshack.us/img230/6485/p8178029iq3 .jpg]

používám je jako odchovny pro mladé, vyhřívám topným kabelem

[http://img230.imageshack.us/img230/1341/p8178028iz8 .jpg]

dírky jsem navrtal vrtákem č 2,5 do poloviny víka

[http://img230.imageshack.us/img230/4125/p8178030ue7 .jpg]

Zřejmě to bude akce, u nás jsich maj ale asi 4 palety a stále doplňují kupuju dve nějmenší velikosti tuším že ten nejmenší má 4L a ten větší 7 ale nejsem si jistý pak mají i ihromné které by se dali použít jako terárka. Já to tedy nezastávám ale spousta lidí takto chová.

Jinak myslím že v dalších Globusech by je mohli mít. Na hady bych to nedoporučoval to zavírání není zrovna moc dobře fixovatelné. Jedině to zvrchu nějak zatížit

Ahoja, jaké boxy sis vzal? Já jsme si koupila jen jeden 18l, ale ještě bych si jeden vzala :-)

Jinak jsem také hadům koupila v Globusu schránku Hřebenatky (mušle), nevím jak u vás, ale u nás je neměly označené a na vyžádání jim konečně daly kód. Použila jsem je jako přírodní mističku na vodu :-)

Kdyby měl někdo o ně zájem a nevěděl kde je hledat, tak je mají u pultu s mořskými rybami :-)
Cena po zaokrouhlení je 35,-kč

Přiznám se, že na mě to působí hrozně, plastová krabice s příšerným víkem, navíc ještě koupená v Globusu. Ale je to levné a účelné. Používám je taky na odchovy, ale dávám přednost transparentním. Díry pro větrání nevypaluji do víka, ale do boku pro ev. "štosování". Až doslouží, tak si koupím z nich vyrobenou mikinu;-)

Proč by se nedalo? Jsou chovatelé ( a znám takovích hooodně ) co chovají zvířata v tzv. ,,racku´´ což jsou v podstatě plastové bedny nastavěné v policici a vytápěny např.výhřevným kabelem. Dají se tak chovat jak hadi tak někteří ještěři a gekoni..... :-);-)
PS: Já to mám tak nějak podobně udělané pro odchovy.

Může to vypadat nějak tak:
(foto z netu)
[10848533]