Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Litoria- Rosnice

Zdravím,,Potřebuji nutně poradit co mám dělat s tímto druhem a jak nejvhodněji zařídit podmínky v přechodném teráriu 20x20x20 cm. žabka je hnědě zbarvená a udělali se mi na ní zelené pupínky a skvrny, vypadá to jako hnis. Rád bych nějakou diagnozu, čím by to mohlo být a jak to napravit..díky moc za jakoukoliv radu..

Zdarvím je to sice blbý dotaz ale presto se zeptam dneska ráno mi ,,utekla,, rosnice z terárka vůbec nevím kde ji mám hledat přeházel jsem všechny kouty kde je vlhko(kytky...) a tak ale nikde nic...nevím jestli nemám počkat az se setmí že vyleze sama ...ještě by mě zajímalo když mám v bytě 65% vlhkost a 28°c jak dlouho asi tak muže prežit? nekmil jsem ji ted asi 5 dni takze by jeste bez zradla mohla par dni vydrzet...mate s utěkem žab nejake zkušenosti?