Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Korálovka plus odpuzovač komárů

Ahoj. Mám takový problém - jen na svých zádech jsem napočítala skoro třicet komářích štípanců :-D Chtěla jsem už před nějakou dobou koupit takovej ten odpuzovač, co se strčí do elektřiny. Jenže mám starost o svou korálovku, která je s námi v ložnici. Mohlo by ji to nějak ohrozit? Nemáte s tím nějaké zkušenosti? Asi to nebude moc častý problém, ale nevím, jak to zjistit. Pochybuju, že na krabičce bude nápis: "Nepoužívat v blízkosti hadů." Pokud tedy někdo víte, co a jak, tak budu vděčná za odpověď. Jinak se asi budu muset na noc oblíkat :-D
Předem dík moc ;-)

Já používám raid do zásuvky - náplň je ve skleničce. V návodu píšou, že je toxický pouze pro ryby. Používám ho u ještěrů celé léto a nic se jim neděje. S tou korálovkou by to mohlo být podobný. Důsledně při tom větrám - okno dokořán a záclonu bokem.