Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Eunectes .......barevné formy

U anakond jsou tyto barevne fotmy teprv v plenkach oproti treba mrizkam, tmavkam atd. Anakondy nejsou holt tak popularni. Momentalne u murinusek jsou tyhle barevny formy... Albino, T-albino, yellow hypomelanictic, orange hypomelanictic, hypomelanistic, anethrystic, high orange, axanthic, blue a mozna jeste naky, ale to uz nevim jaky...
u Notaeusek je jich vic... albino, hypomelanictic, axanthic, xanthic, marbled, patternless, granit, brown, nektery jsou vice do modra nebo zelena, ale to nevim jestli je uz taky jako dalsi mutace, urco budou jeste naky, ale ty uz neznam.
U dalsich 2druhu anakond nejsou vyslechteny zadny barevny formy, protoze se snad prakticky nechovaj.
Jina u hybridu jsou hybridi murinuska x notaeuska i naopak, tedy notaeuska x murinuska.
O nicem dalsim nevim, kdyztak napiste, pokud nekdo vi.

No nemusi byt, sice tak vypada, ale to jeste neznamena, ze je to pravej "Hypous". Jak vypadala jako prcek? Mladata pravejch "Hypousu" jsou vetsinou vice dooranzova a postupne s vekem se prebarvuji do takove zlute, ale neni tak vyrazna a nemaji take tak cernou barvu. V dospelocti vypadaj podobne jako ta tvoje...

Jsou opravdu mene barevny, takze se lidem vetsinou moc nelibi. Anakondy u chovatelu obecne nejsou moc oblibeny (predevsim murinusky). Kvuli sve "kousavosti, velikosti, narocnosti". I diky svemu vzhledu jsou pro nektery nic moc. Kdyzbysme se divali na velikost, tak se musi nesouhlasit (tmavky, mrizky jsou vetsi), kousavost je individualni. Na chov jsou sice trochu narocnejsi nez tmavky a mrizky, ale nic strasnyho. Daji se chovat i bez vodni nadrze, ale to zavrhuju! Staci jim jen nadoba, ve ktere se mohou cele namocit, stala teplota vody a vzduchu....
Ale i nektere barevne formy jsou naprosto uzasny.
viz tahle T+albino murinuska
[http://i10.photobucket.com/albums/a120/woodage/Albi noGreenAnaconda.jpg]

tady u tech T- jsou ceny hodně vysoko narazil jsem na reptilcentr.se tam je PMB v T a u ceny pišou -price inqire -a hejno otazníkú a ceny hroznýšú jsou taky 2-4 tisíce euro takže jeto sice krasavice ale takovouhle sekeru asi nikdy nezatnu možná bych rozdejchal labirynty za 500 ale zas je to obří hadice do mojí malé hadárničky snad někdy dvarfa