Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Blahopřání ke kulatinám GG

Chtěl bych dodatečně poblahopřát k pondělním kulatinám zakladateli naší Teraporadny,Georgiji Gadjukinovi.Hodně chovatelských i ostatních ůspěchů,a at se ti Juro vyhýbají jedové zoubky...
P.S.rubriku začínáme jsem zvolil cíleně,protože jurovi právě začíná život....vítám tě mezi námi dospěláky Juro. :puff::beer:

To je už dneska? kurňa, to sem to zazdil! Juro, vítej mezi námi, z dětí ať máš jen radost, manželku máš prima, tu si nech jak je (ať jí slouží zdravíčko a pozdravuju), háďata se Ti vedou, dýmka chutná, ty vlasně nic nepotřebuješ.... Co ti popřát? Možná to bude trochu mimo pravidla poradny, nicméně na serveru moto-jirkov.cz je to běžný heslíčko, který se Ti bude hodit k dnešní oslavě - řváno mnohohlasým sborem a z plných hrdel- NA SRAČKYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY