Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kniha Gekoni II. díl

Mám doma knížku o chovu gekonů od autora Ivana Vergnera a měl by již být vydaný další díl. Knihu vydalo nakladatelství Madagaskar. Ten zmiňovaný 2. díl však nikde nemohu najít ke koupi:x:. Nevíte někdo kde ho sehnat? A ještě neznáte náhodou někdo stránky toho nakladatelství?

Ahoj, nedávno jsme to tu řešili, dostal jsem z nakl. Madagaskar tuto odpověď:

Zdravím, bohužel je tato kniha už dlouho vyprodaná, ale je možné, že ji mohou mít ještě někde v knihkupectví. je to už moc dlouho po vydání, a doma mám pouze jediný výtisk v erchivu.

takže asi tak... zajímavý je, že tu knihu snad nikdo nikdy neviděl :)), ale už je vyprodaná. Nebo někdo ji tu snad má? za scan či prodej samotné knihy zahrnuji ojrem :-D

Moc vás nepotěším, ale znám člověka, který zná osobně autora a ten mi řekl, že kvůli neshodám s nakladatelem vyšel druhý díl pouze v němčině ! Asi u jiného nakladatele..Je to neuvěřitelná škoda. Hlavně proto, že ten první díl popisuje relativně drahé a nedostupné australské specialitky a ty ze severu Afriky, jihu Evropy apod., ktří se u nás chovají nejčastěji, mají být nejspíš v tomto druhém díle..