Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poradte prosim - svetlo deni+nocni+vyhrev

Ahoj, rad bych pozadal zkuseneho teraristu o radu. Mam nove terarko 120x80x60 a v nem krajtu tmavou cca 260cm.
Vlhkost resit nemusim, mam v novostavbe stabilne 55-60%. Potrebuju ale vyresit denni svetlo a nocni pozorovaci. A take vyhrev. Nechci ani topnej kamen ci decku nebo kabel. To se mi neosvedcilo a nelibilo. Nej se mi libi tato kombinace: http://www.zoo-hobby.cz/zbozi-v-akci/exoterra-dual- top-60/ navic i cena se mi zda dobra. Me dotazy zni:

-Tento kryt se montuje doufam dovnitr terarka?
-Obsahuji tohle vse potrebne i kryt proti spaleni zvirete?
-Da se to pouzit stylem 1 zarivka denni, 1 zarivka nocni, 2 halogenky na vyhrivaní?
-Doporucili by jste mi tohle reseni, nebo je i nejake jine?

Predem dekuji vsem kdo mi poradi, jsem v casove tisni...

No ja teda asi taky nejsem zrovna nejaky odbornik ale pokud si prectes nejakou tu litreaturu at uz je treba na strankach podle me hodne vydarenych co se tyce jiz zminovany krajty tmavy daimon.webzdarma.cz:i: tam se dovis ze ty to rozmery jsou opravdu dost male a poslouzi ti jen na nejaky cas protoho to hada ja osobne mam parek krajt tmavych kteri jsou zatim dlouhy okolo 80cm a jednoho hroznyse ktery ma 3m mam je po spolu v terariu 150x80x70 stim ze uz mam celkem hotove terarium zdene o velikosti 230x230x200cm :))kam je posleze presunu prozatim alespon toho hrozyse krajty tam dam az budou trosku vetsi takze pokud chces mit hada techto rozmeru mel bys mu zaridit takovy prostor aby tam nebyl jako pri nejakem transportu:puff:

Diky za odkaz, projel jsem to jak rychle to slo, zajimave cteni. Jen se mi opet potvrdilo, ze kdyz pred jeden problem postavim 5 pravniku, opravaru, chovatelu tak dostanu 6 jinych nazoru:-)

Timto vam vsem dekuju za reakce, hlavne nicku "master" a "krokodyl" za dobre rady a preji at si tothle forum nadale zachova prizen chovatelu.