Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem agama vousata

dobry den chtela bych se zeptat. Mám takovy problém pořídili sme si agamu vousatou a nechce žrat tak bych se chtela zeptat cim to muze byt a kolik by asi tak mel vazit dospely samecek nikde sem to nenasla...dekuju

Navazu na tohle vlakno...Ahojky, chtela bych se zeptat, mam doma dve agamy, jednu mini 15cm a druhou velkou cca35cm, chci je v budoucnu dat k sobe, seznamovala sem je pres sklo, ale ted me napadlo dat malou do plastovy krabicky a dat ji na chvili k te vetsi do terarka, krabicku ji ochrani pred pripadnym utokem te strasi...co vy na to?
a dalsi vec co me zajima...ta strasi je hrozne nekomunikativni, mala na ni mava packou, pokyvuje ale ta stara jen cumi a ani ji neodpovi na pozdrav, cim to? je namyslena nebo na ni zarli? ona byla totiz do nedavna jedinacek...dekuji za vase nazory:)

hej tk sorac, myslela sem, ze dyz ji bude znat, bude se jim pak spolu lip zit v tom jednym terarku, ale dyz to u jesterek tak nechodi, tak nic teda, ale vysmivat se mi nemusite seci porad!do p...le uz]:( jediny lucifer me to normalne vysvetlil inak seci maji jen nejapne poznamky!