Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem lezoucí krajta

Mám takový problém.Vlastním krajtu královskou asi 105 cm a ta mi leze na květináč se žárovkou a různě se na tom houpe, sem tam spadne, ale jde mi o to že je docela těžká a mám strach že mi to spadne a rozbije se. Jak jí mám v tom zabránit. díky

Tak to by mě taky zajímalo..řeším uplně stejný problém,moje krajta má taky přes 1m a taky mi leze na květináč a někdy se snaží dostat i dovnitř a namotat se na žárovku,tak mám strach aby to s ní jednou "neprdlo" a nepořezala se,nebo aby s tím nerozbila boční sklo u tera.,pač jak se houpe tak i naráží květináčem do skla a to jsou pak rááány...:-)

Souhlasím s Malpolonem, kdyby tomu tak bylo, tak by nebyly popáleniny tak častým úrazem. Na vlastní oči jsem viděl regínu, vyhřívající se spokojeně na topným šutru, majíc spálenýho kus břicha. U legošů to je na tuty. Ti klidně usnou na 60°C šutru. A dovolím si tvrdit, že zrovna ti jsou docela inteligentní (na plazi).

Tak netvrdil bych že ju to přestane bavit,protože mi na něho leze od založení terárka což budou o vánocích 2 roky...nebojím se popálenin pač se tam už holka celá nevleze aby tam usnula,alebojím se toho aby se ta žárovka z květináče neuvolnila,teda spíš z objímky a nerozflákala se o zem i s hadem...:-|

Udělej to větší abys to mohl zahnout viz obrázek
[http://img68.imageshack.us/img68/7051/dsc00576zg8.j pg]
Vypadá to hrozně, ale nejde to vidět a svůj účel to splní. Těma otřepkama směrem nahoru (takže se had nemá jak poranit). Zastrč to do květináče (chce se s tím malinko pohrát) ..... snad ti to bude taky fungovat :-D:-D:-D. Mám to tam rok a nebyl problém.

Já jsem to hned ze startu pořešil tím že jsem tam dal bodovku a až porostou tak už pro ně bude malá na to by tam lezly...a jinak tam byla starší krajta asi 3x za půl roku co ji mám doma(vždy večer po vypnutí bodovky).ALe taky mám terárko z OSb desek..a pokud máš ze skla tak to už je o něčem jiném......

Težko říct...Může se taky stat,ale spíš bych dal pozor aby pod žárovkou nebyli žádné ostré předměty jako třeba nějaké větve a podobně a ani bych tam nedával žádnej kámen,na tož hranatej,možná tak plochou břidlici,aby hrany nevyčuhovaly na porchu,tak že ji zabořit do země...Ostatní ti určitě poradí líp,přeced jen mají větší praxi než já...:-[;-)