Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem lezoucí krajta

Mám takový problém.Vlastním krajtu královskou asi 105 cm a ta mi leze na květináč se žárovkou a různě se na tom houpe, sem tam spadne, ale jde mi o to že je docela těžká a mám strach že mi to spadne a rozbije se. Jak jí mám v tom zabránit. díky

Težko říct...Může se taky stat,ale spíš bych dal pozor aby pod žárovkou nebyli žádné ostré předměty jako třeba nějaké větve a podobně a ani bych tam nedával žádnej kámen,na tož hranatej,možná tak plochou břidlici,aby hrany nevyčuhovaly na porchu,tak že ji zabořit do země...Ostatní ti určitě poradí líp,přeced jen mají větší praxi než já...:-[;-)