Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem testudo hermanni

Mám takový hloupý dotaz, chci si kupovat dvě želvy, ale nemám kam jinam umístit terárium než do ložnice a zajímá mě zda želvy nejsou v noci nějak hlučné(škrábání a tak...)jestli nebudou rušit spánek.A snesou se dvě stejně staré želvy (roční)zatím bez určeného pohlaví spolu v teráriu?Děkuji za odpovědi

loading...

Já mám v ložnici terárko s pěti dvouletýma hermankama a rozhodně spí jako dudci.Občas se začnou vrtět ráno dříve než jsme vzhůru,ale to není tím,že by byli nějaká ranní ptáčata :-D
Nicméně když jsem měla v ložnici terárko se stepačkama, tak "škrábali" docela často. Bohužel to bylo způsobené mou chovatelskou chybou, to už dneska vím.
Ale hermanek se určitě nemusíte bát ;-)