Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rozdíl velikostí u krajt

Chtěl bych se zeptat jestli je možno pořídit k roční krajtě asi 105 cm dlouhé malou krajtu měsíc starou do společného terárka. Jde mi o to jestli nemůže ta větší tu malou nějak napadat nebo tak. A když bych pořizoval druhou tak jestli to mám zpárovat nebo je to jedno (odchov neplánuji) Díky

zdar s silu v krajte:.(ja mam malou regiusku s malou krajtou tmavou a je to ok jen krmeni provadim u kazde na jine strane terarka.ale pro stourali je to jen na par mesicu pac pak prileti samec regiusce a k.tmava alias bozena bude mit nove 2+1+bazen odpovidajici velikosti:i::x: