Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Potkani-ohrožují ostatní zvířata

Zdravím!
Už delší domu se potýká můj známý se záplavou potkanů ve voliérách a papoušky,když jsem u něho trávil pár dní přivezl jsem želvy na pastvu a na poslední sluneční paprsky před zimou a kdybych nepřišel však tak by mi želvy doslova ohlodali.Díky bohu že jsem přišel včas!:-/Navíc potkani utočí na papoušky a zabíjejí jim mláďata v budkách.Prosím o nějáký nenásilný způsob jak se zbavit potkanů?
Děkuji moc za každou odpoveď:-)

Dobrý den. no je to těžké. Záleží kolik úsilí a nervů do toho hodláte investovat. Já jsem také nejdříve zkoušel návody na různé směsi, prášky, klece a samozřejmě to momentálně třeba pomůže, ale pokud chcete zničit i celé epicentrum a všechny "kousky", tak povolejte do zbroje deratizéry, odborníky právě na vyhubení škůdců, dezinfekci a prevenci. např : www.deratizace-praha.org
Přeji hodně zdaru