Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zimování roční želvy

Máme doma roční želvu zelenavou,která váží 49g.V létě měla ohrádku venku.Moc vás zkušenější prosím o radu zda želvu zimovat ve sklepě.Sklep máme v rodinném domku,kde máme přes zimu brambory a teplota se pohybuje mezi 4-7C.Není moc malá váhově?Zimovat,kolik měsíců?Nebo radiji až příští rok?Děkuji a věřím,že moje otázka pomůže i dalším začínajícím chvatelům.

Len tak, pre porovnanie: Ja mam doma dve rocne hermanky (narodene na konci juna 2007). Jedna ma 70 a druha 76 gramov. Predchadzajuca majitelka ich minulu zimu normalne zimovala. Pred par dnami som s nimi bola u veterinara a az na to, ze su zacervene:-(, im nic nie je a veterinar chvalil, ze su skutocne pekne a zdrave. Vravel, ze ich mam pekne zazimovat a vobec nepremyslat nad tym, ze su este male.
Ale pokial je tatvoja takto mala, tak skutocne neviem...