Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krajta Královská - chov

Zdravim vsehcny, mam dotaz ohledne noveho prirustku krajty kralovske. Vim ze je tezke tohoto chovance rozmnozit ale i presto se nevzdavam:-). Docetl jsme se ze k uspesnemu pareni je za potreby simulovat obdobi destu a sucha. Chtel jsme se zeptat jak je to s krmenim v techto obdobi? Samec nezere od listopadu do breznea nebo dubna(a tedka nvm jestli to je obdobi destu nebo sucha-moc jsme to tam nepochopil) a samice zere po celou dobu roku??Mam toto obdobi sucha a destu aplikovat uz od mladi aby si co nejvice zvykli nebo staci treba v prubehu druheho roku zivota. Dale bych mel njepsise samce sochat oddelene do samic abych to tim co nejvice vyprovokoval ze? Dale jsem se chtel zeptat jestli nevadi kdyz bych choval dve samice spolu, jestli yb to nemelo nejak negativni vliv na pareni?Samec by byl v jinem terarku jak jsme psal....nebo by bylo nejlepsi aby kazdy jedinec byl v jinem terarku?Piste vsichni co mate jake koliv zkusenosti s chovem a odchovem techto krasnych hadů, diky ...

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda krajtě královské (samec) stačí terárium 82x44x37, do konce života - nastálo :-D. Mám už samici ve 100*50*50 a někdy si říkám jestli to na ní není moc velké, a ještě samec je menší než samice. Zas bych ho něchtěla trápit.

Děkuji moc za odpovědi.