Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomozte so stavbou teraria

ahoj:-)idem robit terarium zo skrine o rozmeroch 80*40*80(d,s,v)a ta skrina je z dreva natreteho na cierno.ja len ze ci vlhkost v terariu nesposobi plesnenie dreva alebo hnitie.ak ano dajte nejaku radu ako to zaizolovat pripadne vlozte fotky.dalej aky had,plaz,gekon a v akom mnozstve by tam mohlo byt zabyvane:-)dakujem;-)

Dej tam dvoje džíny, tři trička a nějaké pyžamo a máš skříň využitou a bude svět spokojen. ;-) Jinak jednoduše bych na zem dal nějaké linoleum, kde bude substrát a poté možná vnitřek natřel lakem (pro dětské hračky) a zaměřil se na nějaké zvíře, které nepotřebuje 80% vlhkosti. Ale když je kvalitní ventilace, tak nehrozí velká nebezpečí ;-)