Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno problémy..

ahojky lidi :-) nechcete nekdo pokecat o svejch problemech sverit se apodobne?ja mam tych problemu spoustu a taky bych se rada sverila :-x:-|;-) nevim uprimne totalne co mam delat:( napiste nekdo prosim..nevim co mam delat!! kamaradka skocila z okna - nevedej jestli bude chodit - mama mi prave rekla ze uz od mejch 10 let se za me stydi jak se chovam jak mluvim proste vsechno no a dal to radasi ani vedet nechtejte nevim jestli z toho okna mam vyskocit taky nebo spis prazky ?:'( sem uplne v haajzlu :( jediny co me drzi nad vodou je muj kluk!!:!::!:

Dekuju vsem za rady...stejne e to secko strasne trapi, mrzi, stve a secko dohromady:( chjo:( musim si nekoho najit na zapomenuti, ulet nebo tak, abych se odreagovala:( pokud se mi do patku sam neozve, tak do rozocim na diskotece:D jako za starych casu:D ale to mi ten pocit samoty odstranit nepomuze:( stejne vim, ze kamosky se mnou budou jen pokud nahodou jejich chlap nebude na ne mit cas, a kdyz budou se svyma partnerama, zas budu sama aopustena protoze ja zadneho nebudu met:(

Klid Baru, neskakej z okna, skoc si na psychiatrii. Dostanes prasky a bude lip. Vim, ze tedka to bude znit jako nadlidskej ukol, ze je to daleko, ze nevis, kde to je atd. Zavolej na nejakou krizovou linku a oni ti daji kontakty, kdyz bude hodne blbe, tak te nekde nechaji prespat. Jestli mas pocit, ze ani sama nezvladnes nekam zavolat, tak rekni rodicum nebo kamaradkam at to udelaji za tebe. Ne neobtezujes je tim, ani se nemas za co stydet, oni ti radi pomuzou.
Kdyby neco, neboj se ozvat. Rezu se pres dva roky (nikdo nevi proc) a stejne dlouho obiham psychology a psychiatry, takze si myslim, ze s nima mam celkem zkusenosti. Jo a taky jsem parkrat zazila stavy, ze clovek jen lezi na posteli a neni pomalu schopnej si dojit na zachod, natoz delat neco jinyho. A jestli chces bonus, tak po antidepresivech se zdaji celkem husty sny;-)

premyslela sem nad tema praskama, kamoska ma neaky doma, ch dila k psycholozce a ted otehotnela tak je brat nemuze, tak si je od ni vemu, a az je dojim tak si pujdu pro dalsi k doktorce, asi me opravdu nic jineho nezbude.Když sem se rozesla se svym prvnim klukem, resila sem samotu tak , ze sem jezdila na diskoteky a po kazde skoncila s nekym jinym, no jo to me bylo 16, ale ted uz jsem dospela a tohle jaksi uz delat nechcu:(asi se budu chodit kazdy vikend ozirat do nemoty abych na nej zapomela:( I kdyby sme se k sobe vratili, lepci uz to nebude ani omylem, vim jaky je, znam ho uz dva a pul rokumusim se od nej odpoutat, ale to se snadno rika, ale strasne tezko dela:(
nejvic me stve , ze ja su tak blba, ze do vztahu davam 110%. obetuju vsechno jen pro lasku, a nikdo to neoceni:( a jsem zarliva:( to me taky stve ale to uz mam proste v sobe:(

Gratuluju k rozhodnuti nekam se vydat:) Jen jestli muzu, neber si leky od kamaradky, ale nech si napsat vlastni "na miru". Antidepresiv je hodne druhu a co funguje na jednoho nemusi fungovat na druhyho. Lze je rozdelit do dvou skupin, jedny (rikam tomu "oblbovaky") pusobi hned, ale cloveka to uspi/oblbne, takze nema silu skakat z oken nebo se rezat, ale pry jsou navykovy. Ty ti asi predepisou jen pro prilezitostny pouzivani nebo nez zacne pusobit druha skupina. Te trva mesic az dva naz zacne pusobit (musi se v krvi vytvorit dostatecne mnozstvi latky) a pak te to bude drzet "v pohode". Dal se nenech odradit, kdyz se budes snazit objednat na psychiatrii, ze budou mit volno v lepsi pripade za mesic. Kdyz bude opravdu blbe, neco muze napsat obvodnak nebo skoc na psychiatrii do nemocnice. Nemusi si te tam nechat, neco ti predepisou a poslou te domu a navic (aspon v jiznich cechach) doporuci ke komu se objednat, aby to trvalo co nejmin.
Drzim palce a kdyby neco neboj se zeptat:)