Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno problémy..

ahojky lidi :-) nechcete nekdo pokecat o svejch problemech sverit se apodobne?ja mam tych problemu spoustu a taky bych se rada sverila :-x:-|;-) nevim uprimne totalne co mam delat:( napiste nekdo prosim..nevim co mam delat!! kamaradka skocila z okna - nevedej jestli bude chodit - mama mi prave rekla ze uz od mejch 10 let se za me stydi jak se chovam jak mluvim proste vsechno no a dal to radasi ani vedet nechtejte nevim jestli z toho okna mam vyskocit taky nebo spis prazky ?:'( sem uplne v haajzlu :( jediny co me drzi nad vodou je muj kluk!!:!::!:

loading...

z okna neskakej na matku se vykašli...me matka rekla ze sem nechteny omyl...taky parada ne? a muj kluk...ma na svedomi jedno dite-kere se nevi ci je a jeden potrat- o kerem vim...taky dobry zejo????a otcim-(vlastni otec byl magor chtel nas zabit) me nanavidi a hlavne nesnasi moji agamku prej je to odporny hnus a havet kera doma nebude aporad me vyhrozuje ze ji vyhodi na mraz v zime...kamaradky moc nemam chodim do tridy sorok mladsima deckama takze je to tam spis spolu ty mlady a me jaksi vynechavaj, jako bavime se, ale stejne si vic rozumeji ony spolu, za mnou chodi jen pro "rady starsich"-aspon k necemu jim sem... a jeste k partnerovi- jakso se s tema jeho vystrelkama nemuzu smirit, ke vsemu je zarlivy nemuzu jet ani na skolni vylet a na pomstu ze sem jela s otcimem na dovolenou on jel s klukama chlastat na discoteku a a ni mi to nerek jen mi lhal do oci ze nikde nebyl! tj teda zivot! kdybych nemela mladsi segru-3roky a agamku s gekonkama nemela bych proc zit, taky proto mam za sebou par pokusu o sebevrazdu podrezanim zil...to sou moje problemy...jen maly vycet z mnoha...nekdo jinej ted:-)

řeknu ti že takovou blbostí nad kterou přemejšliš jako skočit atd... vubec nic nevyřešiš mě taky mama občas sere ale naštěstí to mam doma v pohodě a všechno mi projde tak hodně štěsti a at je lip!;-)mam taky par takovejch kamaradek ale ty se z toho nějak dostali s moji a i s pomoci jiných a sem za to rad

Bajunko.. taková hezká holka a takhle zacházíš se svým životem.. Co máme říkat my "ošklivky"? Jsem na světě už nějaký pátek a myslím, že jsem spokojená, jak se s tím celým životem peru. Doživotně tě budou provázet problémy - bez nich by člověk jakoby nebyl. Jen by ses měla naučit ty problémy zvládat. To, co můžeš ovlivnit, dokázat vyřešit - i když je to někdy běh na dlouhou trať - tak zatni zuby :-) Někdy je nutno to co běží kolem tebe, nemůžeš s tím nic dělat a nelíbí se ti to, prostě z hlavy vypustit a netrápit se tím. Nemůžeš za to.
Pracuješ na sobě, máš zvířátka, o která se staráš. Snažíš se dokončit školu. Přijde možná další škola, možná práce. Přibudou další lidičky, které poznáš.. To, jestli s někým jsi nebo zrovna ne, tě nedělá o nic lepší nebo horší. Navíc - přítel z tebe dobrého člověka neudělá. To musíš ty sama v sobě. Až budeš připravená, určitě si tě najde ten nejnejnejlepší mužský na planetě. Tak přeju hodně sil, ať zvládneš ustát tu ztrátu půdy pod nohama a najdeš v sobě pevný bod, který tě bude provázet tvým životem..

Ja ti rejknu zas svuj pribeh celej zivot sem mel skvelej pokud se ve me nezacala probouzet vasen mit to co maji jiny no sam sem na to nemel a tak sem zacal krast raz me chitila policie a tak...pak to skoncilo na cas no nebilo to0 nic proti tomu co cekala za par let...teta (jeden z naj lidi co jsem mel a znal)dostala rakovinu po case zemrela:( nechtel sem tomu uverit a ani podobne veci jak to je mozny ze uz neni ze umrela a tak sem zacal ve velkem z pervitinem a travou a tu zacal moj pokles dolu na hubu tak sem si nabil hubu az az padnul sem total na dno psychicky ted pomali jdu nahoru ale reknu vam neni to vubec lehky tam kde sem bidlel sem musel odejit a bydlim ted v pisku kde nikoho neznam a neni to vubec zadna slava vam reknu... vim ze jsou i horsi problemy no me nejvic stve tenhle muj protoze svoji blbosti a tzv. zavislosti jsem stratil vsechno co jsem zivote mel a ted musim zacinat od znovu:( a je to teda dost tezky a smutny ... proto jen rada drzte se lidi nic jinyho nam aasi nezustava tod vse mej te se hezky a zadnym skokem se nic neviresi naopak smrti zacina peklo nejblizssich verte mi vim ocem mluvim. ahojte

jj to sem uz slysela...ja uz na sebevrazdu kaslu, i kdyz nemam takovy kamarady kteri by mi od toho pomohly , mam agamacka a gekony a ty tady poste nenecham samotne, a zivot nemusim stravit jen s jednim chlapem-kdyby sme se rozesli, a s matkou tady dlouho nebudu- pristi rok maturuju, a vesmes jak i ten zivot potom zaridim takovy ho budu mit, a ja ho chci mit hezky tk to tady vydrzim ten rok a pul a pak se budu venovat jen agamackovi, gekonkum, koupim si fenku staforda...kdyz nebduu mit chlapa nakyho si najdu, budu mit dite a to pro me bude dlasi duvod k zivotu...vm ze sem asi trosec naivni dyz si to tak planuju, ale mi to pomaha nemylset na ty hrozny veci:(...kdyz uz jsme u toho staforda..MA TADY NEKDO FENKU STAFORDA???:-)

o ou takhle mlady holky a uz myslej na konec zivota jo urcite je tech veci vic co vas drzi pri chuti k zivotu vzdat to umi kazdej na tom nic neni ale prat se se zivotem to chce odvaho hold nekdo to ma lechci a nekdo horsi ale urcite to nejaka sebevrazda nevyresi ba anopak vem si ty lidi kolem tebe urcite se tam najde nekdo komu byjste chybeli a tem byjste hodne ublizili pak budete chtit mit urcite vlastni rodinu deti psa to je vsechno na co se budete moc tesit co maji delat lidi kteri maji nejaky zdarvotni nebo mozkovy hendykep ti teprv museji skouset no nic nejsem zadnej psichous abych tady rozdaval moudra a pak tayk nejsem zrovna nejstarsi takze hlavu vzhuru holky ;-) bude lip:puff:

chchi byt chvili stastna:( muj partner strasne zarli, je mstivy a podly:( a ja sem na nem hrozne zavilsa:( nevim jak se od nej odpoutat...na jednu stranu ho miluju umi se chovat hezky, ale na tu druhou chci od nej pryc, budoucnost me s nim asi neceka ma hroznou povahu:( tak ale ja jsem bez nej uplne sama a to nechci:( nvm co mam delat:(

muj partner strasne zarli, je mstivy a podly

chci od nej pryc, budoucnost me s nim asi neceka ma hroznou povahu

Pryč od něj!!!
Pokud to takhle vidíš teď zamilovaná, tak co za pár let.

ale ja jsem bez nej uplne sama a to nechci

To prostě k rozchodům patří, budeš chvíli sama, smutná, ale lepší se trápit měsíc než celý život.

sme spolu uz dva roky:(...jen cekam az udela chybu, az me treba žduchne jak se budem hadat, potrebuju vnitrne naky duvod k rozchodu, neaky osudovy okamzik...pak to bude snazsi pro me se s nim rozejit, koupim druhou simku a navzdy sbohem....snad to zvladnu:(...jenze on je nekdy tak hodny, nestojí za nic hlavne kdyz pije...a to se mu snazim omezit...jt hrozne slozite secko:(:( a navic me strasne stve ze bydli kousek ode mne tak ho budu potkavat s jinou:(3-[

ja mam problem s mamkou,,,troska som sa pohadal so sestrou(17let starou)a nadaval mi do varana,hadou a mne nadavala,,som sa neovladol a dal som jej facku a jej viletel zub,,,nevim asi bila silna facka:-(ted toho lituji protoze mamka rekla ze za to pujde muj (zverinec)pric:.(:.(:.(rekla ze na burze co je tuto sobotu ze to mam vsechno prodat:(ja nevim,,,asi dam na guttatu cenu 50.000sk aby to nikdo nekoupil:-(nevim co bych delal bez mich hadu a varana:-|asi bych:x:....

Tak to ale musíš hledat;-) Jestli ti nesedí ten, se kterým jsi, je jen na tobě jestli s ním budeš nebo ne, proti tvé vůli s tím neudělá nic... Možná ze začátku to nebude jednoduché, ale zvykneš si a navíc, chlapů po světě běhá... I takových, kteří by tě měli rádi takovou, jaká jsi:puff: Podívej se třeba jen tady kolik tady chodí fajn lidí;-)

Bajunko, Krokodýl má pravdu, takový vztah nemá smysl, když už teď hledáš příčinu k rozchodu. Partněři se musí vzájemně tolerovat a promíjet si chyby, pomáhat si a ne se chovat despoticky, musejí si vážit jeden druhého. Možná mluvím jako učebnice, ale vím o čem mluvím. Já se s manželem seznámila na inzerát ve Fauně a jsem tomu ráda. Vždyť ten tvůj partner není jediný chlap na světě.

Podívej se třeba jen tady kolik tady chodí fajn lidí

Taky má pravdu. Musíš se kolem sebe rozhlédnout ale rozhodnout se musíš sama.

ste vsichni moc hodni:) jzs stejne je to nahoda jak me jedna navsteva u kamaradky, pote koupe zviratek dovedla az sem na teraporadnu mezi takovy fajn lidi:)asi na tom neco bude....zksim se od nej nejak vnitrne odpoutat, zacnu se vic venovat skole, zviratkum a necham tomu volny prubeh:) jste vsichni strasne uzasni:) dekuju:-*

Milí přátelé, nerad bych Vás zatěžoval i svými problémy, kterých je stále více a více, avšak to mi přece nemůže vzít chuť žít. Kde se ztrácí ta hravost a ctižádostivost, vyhrát nad problémy a ukázat, že jste jedineční. Nezapomínejte, každý z nás je NEJLEPŠÍ, ten z mnoha spermií, kdo vyhrál a žije, nese poselství života. Když se ráno špatně probudíte, usmějte se na svět, pochvalte se a vzhůru do nového dne, do dalšího kola té nejkrásnější hry, života! ;-)

Znám to taky tyhle problémy...Vždycky když bylo nejhůř,tak si řeknu jedno co mi zaručeně pomůže a to že kdy by se semnou něco stalo,tak kdo by se postaral o ty mí "potvůrky",kdo by je krmil,čistil,kdo by jim dál čerstvou vodu atd...,Mám k ním závazek,protože jsou v mé péči a neodpustil bych si kdy bych kvůli nějaké slečně si něco udělal a pak by na to doplati ti moji prckové..:!:Když mám depky tak si je prostě vytáhnu ven (teda až na sklípknay:-D) a hned mi je líp...Ted´ tady už asik říkám blbosti,ale pomáhá mi to:!:;-)

nejsou to blbosti;-) mas pravdu aspon kvuli nim tady musime zustat:)jen ze se to agamce moc nezamlouva dyz je me smutno a taham ji ven:D netvari se moc nadsene, ale vzdycky to vydrzi, nejhorsi je to dyz mam depku vecer dyz ona uz haja:( to si nemam s kym povidat a je me moooc smutno:(
Ale zase ste tady VY:)

ja uz nemuzu nic mit:( nasi me chcou vyhodit i agamaka s gekonkama...a psa nemuzu uz tuplem to si koupim az budu bydlet sama...staforda:) ja vlstne nemuzu vubec nic:( chjo:(

Lidicky vite co fakt na!ere??? sem si koupila 12 BeBecek abych k tomu dostala hrnecek se lzickou keramickou..mozna vite jak to je ta akce, meli to v Coop-u...no a nasi male-3roky se ta lzicka velice libila..dneska sem ji uvarila cajik, vyskemrala si tu moju lzicku a naraz jak dojdu od pc koukam lzicka nikde...sem ji rekla at me ju vrati a ona ze " zicka se ozbija tady je v hnecku" kuknu tam a lezela tam ta moja lzicenka na dve pulky]:(]:(]:(]:( sem myslela ze malou killnu! tak sem se urazila a sla k sobe do pokoje a ona cumi na bednu jako by se nic nestalo3-[3-[3-[:-D

Já bych vám tedy Bajunko místo psa doporučil spíš návštěvu nějakého špičkového odborného pracoviště, kde by vás dali do pořádku. Psi typu stafordširského teriéra potřebují vedení vyzrálou zodpovědnou osobou a k té máte Bajunko ještě poměrně daleko. Je mě opravdu líto, že musím takto reagovat, neměl jsem to v úmyslu, ale ta fotka vaší večerní oblíbené činnosti v souvislosti s pořízením stafordširského teriéra mě myslím k tomu opravňuje.

Taky si myslím, že takové sebepoškozování už si žádá lékařskou péči. To nemyslím zle, ani to není nic, za co by se měl člověk stydět, bolavá duše může vyústit v opravdu závažný problém. Takové úzkostlivé stavy nejsou dobré. No, držím bajunko palce, ať přijdeš na hezčí myšlenky a ať provozuješ po nocích něco příjemnějšího, než to co nám ukazuješ na fotce. ;-) Máš někde fotku, kde jsi celá? :-)

Hmm, upřímě jsem zvědav, zda sem Bajunka fotku dá, podobné sebepoškozování, navíc když se vyfotí a zveřejní, je na 98% spojené s komplexem méněcennosti a snahou na sebe upozornit. Lidé mají tímto pocit, že jsou zajímaví, a neuvědomují si, že jsou většinou zajímaví i bez toho.
Společnou vlastností takovýchto lidůch je pak taky to, že se za sebe "stydí", ačkoliv ve většině případů nemají za co. Proto jsem zvědav, zda fotka bude či ne.

Jinak osobně nepovažuju problémy výše zmiňované za politováníhodné, spíše bych řekl, že jsou příliš rozmáznuté. Na pořezané ruce rovněž nevidím moc zajímavého, spíš je to skutečně sebezviditelnění, ikdyž lehce nechutné a těžce nepovedené. Až mě po tomhle příspěvku budete chtít nazvat cynickým a necitelným ho..dem, vězte, že na podobné "případy" se mi nejvíc osvědčilo "nepříjemná upřímnost nade vše". Ono probírat s někým podobné problémy většinou zapříčiní ještě hlubší propad dotyčného do sebelítosti.

Co se týká "stáfka", rovněž nedoporučuji. Psi stejně jako hadi, by se měli vybírat nejen podle toho, co se mi líbí, ale hlavně na co stačím a jaké má to konkrétní plemeno nároky.

A na závěr, pro všechny šťastně zamilované, až zas budete mít jednou pocit, že je vztah na houby, nebo naopak super, pusťte si schodiště, konkrétně tenhle song (obzvláště refrén). Nechali jsme si to se ženou hrát na svatbě:-D:

...ze zvyku Marek Brodský

Už dost línej sbalit ňákou holku
už jen vopatrný pitky
už se víc držím na svým dvorku
začínám pěstovat i kytky.

Ref.:
Tak už si tě asi nechám - ze zvyku
Tak už si tě asi nechám
nebudem už dělat žádnou paniku
znáš mý průjmy, kocoviny, vztek,
já tvý nadbytečný kila, migrény a brek,
tak už si tě asi nechám - ze zvyku.

Už se tělo ze všeho hůř líže
hustší časy, Řidší vlasy
žaludek už velí: mrkev, rýže
nálady už visej na počasí.

Ref:

Už se blbě učím nový kousky
hlavu těžkou, lehký spaní
játra tvrdý jak tejdenní housky
mozek měkkej jak mámino stlaní.
Ref.:

Sebepoškozování je bohužel v dnešní době velký trend a je to IN, bohužel. Přichází i to s velmi mladými oblíbeným stylem EMO, k čemuž se raději nebudu ani vyjadřovat. Ano, pocity méněcennosti, perfekcionismus, sklíčenost a nakonec to vyvrcholí sebevraždou a často nějakou poruchou příjmu potravy. Dělám prevenci v tomto směru, hlavně PPP a už jsem se s takovými případy setkal mnohokráte, ale raději to ani nechci psát, jelikož věřím, že k něčemu takovému snad nedojde u Bajunky...;-)

Tak to je mazec....:-D:-D jen škoda, že mám tak pomalej net-na to video koukám s přestávkama...:-( ale stojí to za to. Jinak se omlouvám jestli to tu zlehčuju, ale já z toho videa fakt nemůžu...díky Přemku (když budu mít depku, tak si to pustim abych viděl, že může být hůř, mnohem hůř!!!!:-D)

No to je teda šílenost, jsem nevěděla, že jsou lidi tahle "divný" a že nějací emáci existujou, má to opravdu v hlavě srovnaný. Skoro jsem se nedodívala až do konce.
Bajunko, psycholog pomáhá lidem z depresí, znám paní, která tam chodí, protože má deprese a léky jí pomáhají se těch depresí zbavit. Psychiatr je pro vyšinutý lidi a tam, pokud vím, tě nikdo neposílal. K psychologovi chodí i malý děti, kteří nezvládají svoje chování a myslím, že je to normální, neměla by ses za co stydět.

Ja to nedelam za ucelem se zviditelnit ale me to proste pomaha! nekomu pomaha se jit opit, nekomu se jit projit a me pomuze proste tohle, aspon na chvili!zni to jako bych byla naky EMAC- kery nemusim oni se rezou jen tak pro image, ale ja si timhle zpusobem vlastne vybijim zlost na sobe same, protoze neumim nikomu ublizit, treba partnerovi vlepit facku, to radsi dojdu domu jako zpraskanej pes a s brekem si trochu porezu ruce a bolest je razem pryc a ten vztek taky...
Fotku mam ale nedam, sem prece psychopat:( mylsela sem ze se tohle tema jmenuje problemy...a ted ze me udelali poloEmo psychopata co se snazi zviditelnit...
ja v tom nehledam aby me nekdo litoval, nebo abych na seb upozornila, jen sem chtela ukazat jak se zbavuju problemu ja sama, vim ze ste proti tomu ale ja nemam ani kamarady kteri by byly ochotni se mnou jit v noci na prochazku kdyz je mi nejhur...vsichni maj ostatni zajmy, ja mam vlastne jen partnera, a kdyz jt snim na prd tak nemam nikho:( pak si delam to co delam:( je to proste bludny kruh...asi bych fakt mela jit k nakymu cvokari at me zavrou do vypolstrovany mistnosti se sveraci kazajkou:-( chjo...

Myslím, že na vypolstrovanou by to ještě nebylo a o EMO jsem neřekl ani slovo. Psychopatem ses momentálně nazvala taky sama, ačkoliv já si to nemyslím a nikdo to tady o tobě nenapsal. JEN TY SAMA. A to je zas ta vztahovačná sebelítost. Co si o tomhle myslím, jsem napsal výše a zatím nemám důvod toto mínění měnit. Je jistě možné, že se mýlím, ale dost o tom pochybuji, ba tvoje reakce mě v tom spíše utvrzuje. Smím-li tě ale o něco poprosit, písni sem na co konkrétně myslíš, když se řežeš? A neříkej, že na nic. rád ybch se vžil do té situace -tj. mě zajímá z čeho míváš depky, jaké situace nejčastěji a co se ti po nějaké kolizi honí hlavou... Jinak pořád si o tobě nemyslím nic špatného, pouze píšu bez obalu, neboť tak je to nejsrozumitelnější...

vetsinou to vzjede z toho ze se pohadam s partnerem...treba tohle posledeni...byla jsem na dovolene v egypte s otcimem...partner byl doma, celej patek mi nenapsla ani 1sms coz u nej neni zvykem...jak sem se vratila ptala sem se co se stalo ze nepsal, rek ze byl s kamosem tady v mistni hospe....rekla sem si jo odbry, jenze pak mi kamoska rekla ze byl na discotece- kam ja nemuzu bez nej ani snim bo to nesnasi... no a ze me proste lhal do oci, zavolala sem mu proc mi jako lhal...on me ta vzal, jeste na me vyjel proc mu jako brecim do telefonu ze on me nelhal..by me zajimalo jak on rika tomu ze nekomu nerkns pravdu, tj lhni nemylim se?....jo a dyz sem mu volala tak byl venku s kamosem i kdyz m,e rek ze de spat, sami lzi proste ten vecer, urcite neco proved...ale to uz nebudu resit radsi...no dobehla sem za nim ubrecena proc mi jako lze dyt bych se na nej nezlobila dyby me to napsal ten vecer...jenze on se zacal vymlouvat ze bych ho tam podvedla z trucu v tym egypte- ale ja takova nejsu to on je pomstichtivy...je prospecharsky... no tak sem se ho pak ptala v klidku...decentni vyslech a on me sjel ze se o tem nebude bavit v patek v noci venku a jak sem ho drzela kolem pasu tak do me zduchl, pak zase a posilal me do riti...sem strasny rapl tak sem svihla s mobilem o zem on odesel a ja sla domu...nechtela sem chtela sem jit za nekym si o tom popovidat ale nebylo za kym v patek ve 12 v noci tak sem sla domu a vsecek ten vztek na to jaka sem krava ze se od nej neumim odpoutat, a ze sem mu nelistila poradne po tlame za to zduchani, a ten hrozny strach z toho kdybych se s nim rozesla ze budu sama opustena...to vsechno sem si vybijela na sobe, ze ja jsem ta neschopna slaba chudinka, a ze me nikdo nebude chtit kdyz budu sama asecko proste dohromady no, docela me trapi ten strch ze samoty, jesm hodne zavisly clovek, kdyz miluju tak opravdu celym srdcem a dokazu odpustit skoro cokoliv ((to me taky stalo zivot minuly vtah kdyz me byvaly malem uskrtil))......hlavne vztek na nej a nejvic na sebe...to se mi honi hlavou...a taky to ze az si neco udelam budou to vsichni vycitat jemu a on (snad) bude mit taky vycitky svedomi...

Koukam ze mas nejakou smulu na zajimavy typy lidi v predeslich prispevcich jsi uvedla ze cekas na nejakou zaminku se od nej odpoutat na nejake to jak to mu rikas zduchnuti coz asi evidentne probehlo a jak tak ctu tak asi ne poprve alespon co se tyce tvych znamosti prijde mi to jakoby jsi pritahovala samy sprominutim idioty protoze podle me ten co sahne na holku ve zlym neni tak scela normalni a leci si nejaky komplexy nebo si mysli jakej drsnak tak jako ty lidi emo o tech jsem vubec nic nevedel ale ta na tom videjku je zrala na chocholouse a kdyz uz jsme u problemu tak taky pridam jeden ktery ceka na kazdeho znas a to je smrt nekoho blizkeho v tomoto pripade meho psa no jmenem dan jemu 13 a nemuze se postavit je tomu tak necely tyden a asi ho budu muset uspat protze mi to rve srdce kdyz ho takhle vidim

ja vim ze pritahuju same lepci...:-/ ja nvm jkto....a jak sem rikala ze cekam na naky spatny signal od nej-zduchnuti, tak to myslim jako ted to co pisu se stalo cca pred 14dny a od ty doby proste cekam az zase selze, a ja se s nim budu moct rozejit... zatim se ale drzi a chova se jaks taks slusne...

chudacek maly...my sme taky musely utratit naseho psa, byla to kolie a jenoval se felix, bylo mu 14 let...vykousal si do stehna diru bo tam mel blechu a zahnisalo mu to, taky jen lezel, tak ho nasi nechaly uspat... :(udelal to uz ped tim kdyz byl maly ale to mu vylecili, jenze ve 14 letech uz nemel sanci:.(

Na fotce ti to fakt moc sluší, podle profilu jseš ve věku kdy bys už měla přemýšlet o životě. Měla bys si ujasnit co v životě chceš dokázat a dát si nějaký cíl ke kterému budeš směřovat a né čekat jak to všechno okolo dopadne. Každý v životě zažil rozchod, každý padne na hubu, ale musí se vždy zvednout, jinak to nejde. V řece se taky nemůžeš jen nechat unášet proudem, ale musíš bojovat, protože vodopádem se proplavat nedá.
Píšeš že nemáš přátele, ale hledalas je, nebo jen čekáš až oni najdou tebe. V životě není důležitý mít spoustu známých, ale je potřeba mít pár přátel.
Potřebuješ se s někým poradit, s někým kdo tě bude poslouchat, tak to udělej.
Pokud najdeš někoho, kdo je tvůj kamarád zajdi s ním na kafe, pokud nenajdeš kamaráda/kamarádku tak se klidně vykecej u psychiatra. Víš, on psychiatr není jen Chochološek. U nás ve vsi jednoho znám a je to skvělej člověk. Nic za to nedáš a může ti pomoct.

to se mi honi hlavou...a taky to ze az si neco udelam budou to vsichni vycitat jemu a on (snad) bude mit taky vycitky svedomi...

Tak tahle poslední věta je nejtrefnější ze všeho. Je mi líto, ale tohle je úplně typický myšlenkový pochod v sebelítosti. Já si něco udělám = budou litovat, zjistí o co přišli atd. S tím je pochopitelně spojená i potřeba to někomu ukázat - dotyčný člověk totiž chce vidět, jak toho ti, jenž mu křivdí, litují. Aneb, což se ti určitě nebude líbit, chce být litován, chce zadostiučinění, byť v poněkud pokroucené formě. Tím, že ubližuješ sobě, chceš v důsledku ublížit jemu.
Osobně stále trvám na tom, že psychopat nejsi, jen chceš, aby si tě přítel/rodiče/kdovíkdo další/ vážil. Mohu tě ujistit, že takhle se ti to nepovede. Pokud se přítel chová jak píšeš, v nejlepším případě mu jizvy na ruce budou ukradený. Další pravděpodobnou variantou je to, že o tobě získá horší mínění, což vyvrcholí jeho odchodem. Věř mi, že kdybys místo toho pustila nějakej chat, dala si čaj rumem nebo cokoliv, uvolní to napětí úplně stejně, ba spíš lépe...protože když vidíš tu krev, zase si to začneš v hlavě pouštět furt dokola a zabředáváš hlouběji a hlouběji a hlouběji...což ale trošku chceš, že? 100x opakovaná lež se stává pravdou a pak už tomu skoro věříš, že on toho bude litovat, když se řízneš a tak to uděláš zas a dál a dál a dál...od reality dál. Nebo se mýlím???
Jinak pokud můžu doporučit, pořiď si nějakou solidní střílečku na PC a když tě chytne depka, nahoď sluchátka a střílej a střílej a střílej...většinou tak lvl 4 už tě ta hra baví a nemáš problém;-)

Jo a až si řekneš (což si řekneš) co já o tom můžu vědět, tak jsem si podobným obdobím prošel taky...a teprve když mi většina přátel řekla, že jsem idiot a už je to nebaví, pochopil jsem, že tímhle v kolektivu člověk fakt nezaboduje. V žádném kolektivu. Takže dost sebemrskačství, nad postel na strop doporučuji napsat

jsem hezká, chytrá, sebevědomá

(zcela beze srandy), ať si každý ráno uvědomíš, v čem jsou tvoje kvality. A jestli ti vadí tvůj kluk, pošli ho do háje. 100% sama dlouho nebudeš.

jn ja to zatim resit uz nechcu...jedine co by me tak pomohlo mu tak rozbit hubu nebo si na nekom vybi vztek..me pc nepomuze...nebo mozna tak jeste jit nekam parit a vykousat se tam s nakym fesakem abych prisla na jine myslenky a to taky necu , jt secko na kkt a jako jediny reseni vdm jen to co delam...vzdycky to prijde v takou blbou dobu ze proste ani nemuzu nikam jit bo treba rano stavam do prace v 5rano v sobotu a musim byt ok ne se ozrat do nemoty a pak stat za pultem jak strasak...tj jedno uz ja se z toho dostanu nak sama a dz ne tak ne no, svet se kvuli tomu nezbori, nak to proste dopadne...a hezka nejsem znam spoustu hzkych holek a ja mezi ne nepatrim, to bych davno nekoho mela a ne ze nekam dojdu a seci kluci chcou jen ty ostatni a me si nikdo a ni nevsimne zazivam to od svych 14let a je to tak porad, kluci me berou jako kamosku, ale ne jako potencialni partnerku...stve me to vzdycky chteli spoluzacku kdyz sem s ni nekam jela treba na dicso nebo tak, tak kolem ni byla spousta kluku a me nikdo nehchtel:( a stejne jt secko na prd...sem tlusta, nemam nijak hezky vlasy a nenosim takovy uply hadriky jak se klukum libi...ale to sou zas jiny problemy...a ja uz nvm jak si nekoho najit:( ja vzdycky chlapovi ukazu ze ho miluju ajsem ochotna pro nej udelat cokoliv a on me pak zacne vyuzivat a trapit:(...secko je to na hovno proste uz zas....

Bajunko, ujišťuji vás, že téměř všechny mladé dámy procházejí podobnými nepříjemnými stavy. Tuším, že je to nepříjemné a velice těžké období, kdy vás vlastně celý svět nechápe a zejména ten svět, který by vám měl být oporou. Tím mám na mysli rodinu a přátele.
Věřte tomu, že téměř vždy se jedná pouze o pocit. Vím, že zejména rodiče jsou v tomto období úhlavní nepřátelé zasluhující pohrdání a minimálně ostentativní nevšímavost vyjádřenou třeba vašimi slovy "na matku se vyser". Uvědomte si ale, že i maminka a táta i ten přítel, jsou jen lidé, kteří se dokáží vašimi excesy pořádně rozpálit
a plácnout něco, co by v normální provozní teplotě nikdy neřekli. Počkejte za pár let, až se vám rozsvítí, na unáhlené soudy.
Tak a teď posuďte sama, zda je to s nimi tak strašné.
Rodiče vám zajišťují celkem nadstandartní život. Bydlíte v novém, nebo adaptovaném rodinném domku, máte svůj vlastní pokoj, ten jak píšete, "bordel" za vámi se povětšinou skládá z dívčích potřeb, jako jsou kosmetické potřeby atd. Jezdíte s rodiči na zahraniční dovolené, přesto, že rodiče nemají k ter. zvířatům evidentně vztah, dovolí vám alespoň pár zvířat, máte k dispozici počítač, jste oblečená a najedená, pochybuji, že jste si na to vše vydělala svojí pílí. Myslíte, že by vás rodiče takto hýčkali kdyby bylo vše jak píšete?
Promiňte mě mojí upřímnost, ale jste poněkud rozmazlená sebestředná hezká mladá dáma, která se zrovna potýká s nevyrovnanou hladinou hormonů. Přeji vám aby jste toto bouřlivé období přežila ve zdraví, ujišťuji vás že to tak dlouho netrvá a přežít se to dá. Uvidíte jak si oddechnete.

No pocitac sem si koupila za svoje, zviratka taky, hadry si kupuju taky vetsinou sama nebo mi dava segra jeji co sou ji male, a kosmetiku tuplem, na tu me mamka neda ani korunu...jela sem s otcimem proto, abych ho tam natirala kremem na opalovani a prala mu propoceny trika...rozmazlena nejsu, bo mam dalsi dva mladsi sourozence takze sou rozmazlovani oni. tj fuk uz secko...
zapomente na to a at to tady smaznou....

Každý má svoje problémy a každý si ich musí vyriešiť sám. Ako ma život už stihol naučiť, v provom rade je doležité všetko si ujasniť v hlave. Na mňa mama doma neuztále kričala a otec na mňa nikdy nemal čas... Nikdy som sa nedočkala pochvaly, za všetko som bola skritizovaná. Tak som si našla koníček a tomu som sa venovala (tancovala som). V spoločnosti ľudí zo súboru mi bolo fajn, zabúdala som na život okolo. Potom som zmaturovala, odišla (ďaleko) na výšku, kde som spoznala mnoho nových ľudí a iný život - nikto na mňa nekričal, neponižoval ma, ľudia mi pomáhali. Našla som si priateľa (dnes už manžela), ktorý ma chápe, rešpektuje, miluje a nikdy by mi neublížil. Zistila som, že aj moj život može byť krásny.
Vždy musí mať človek niečo, pre čo žije. Či už je to had, kamaráti, nejaký koníček alebo niečo úplne iné. A keď mu je smutno a chystá sa skočiť z okna, tak si spomenúť na chvíle, kedy mu bolo krásne... Mne osobne pomáha na odstránenie psychických problémov fyzická námaha. A ak to momentálne nie je možné, tak si jednoducho zaleziem do postele a vyplačem sa. Znie to síce asi divne a mnohí z vás to možno nepochopia, ale zastávam názor, že problémy musia z tela preč. Tak sa ich proste zbavím námahou alebo plačom. A život je hneď krajší.

Ahoj, je mi 35 a věř, že takových situací kdy vše stojí za h... ještě bude.Určitě nikam a nikde neskákej.Také už vím co je si sáhnout na dno, ale od vzduchu se neodrazíš a to dno to jde perfektně.;-)Děti si rodiče nevybírají tak to pusť jedním uchem dovnitř a druhým ven:-)Držím palce a hlavně uvidíš bude lépe!!!

Ne, to není v pořádku, pokud nepečuje o své nemohoucí rodiče, tak je to v nejlepším případě velmi pohodlný a nesamostatný člověk. Pokud je to váš přítel, tak vám nezávidím.
Někdy je opravdu lepší partnera nemít, ale to člověk zjistí až časem. Buďte náročnější, máte na to.
A já jsem odešel z domu v devatenácti, během studií na vysoké, když si táta přivedl novou ženu. Stejně by k tomu došlo tak jak tak, jen to bylo o něco rychlejší.

No, pro někoho to normální být může, ale já bych to teda nevydržel:-D Čekám, že ten chlap asi bude ne úplně samostatný, ale nerad bych mu křivdil, páč ho neznám.
Co se osamostatnění týká, v 21 jsem byl trošku grázlík, ačkoliv jsem si myslel něco podobného o otci (nechápu, kde bral tu trpělivost na moji pubertu:?:) no a tak po jednom průšvihu na mě zbyla povinnost platit si školu sám (jazykovku), což jsem nezvládal (ne že by to nešlo, ale zodpovědnost mi tehdy byla celkem cizí) no a tak jsem ji musel ukončit. Následkem bylo (logicky), abych přispíval na chod domácnosti (směšných 1500), což pro mě bylo tehdy nepochopitelné, tudíž jsem se ze dne na den odstěhoval k přítelkyni, kde jsem její mamince platil těch 1500 taky, ale byl jsem fuč. Pak jsme vyrazili jen tak na blind do Prahy na zkušenou, kde už jsem byl donucen postarat se o sebe sám, a z klackovitosti a pohodlnosti jsem během pár let vyrostl...co si budeme povídat, zapracovala na mě též přítelkyně, nyní už manželka;-)
Každopádně to nedoporučuji úplně jako ukázkový příklad jak se osamostatnit. V mnoha aspektech jsem měl docela štěstí...;-)

no je to bratr meho pritele... a podporuje rodinu mozna tak ze dava na njaem...je to tak ze jejich tata secko prochlastal a prohral na strojich tak bydli ted v podnajmu a plati 7tisic mesicne a skladaji se na to 4 lidi...jejich otec neustale pije...kdyz jsme s pritelem u nich tak me to stve ze je nalitej ten jeho tata porad neco do me vali ty opilecky reci atd., a docela nechapu kdyz ten jeho bracha nevydelava malo proc nebydli uz sam bo kolikrat spolu nemuzeme byt s mojim ze je tam jeho bracha...je mu 30skoro a nema ani zadnou holku jen porad chodi do prace a chlasta pak..celej tata...jako ja ho vyhanet nemuzu, muj nechce mu nic rikat, ale jako s takovou to klapat nebude my dva spolu nemame kde byt, u nas byt nemuzem bo mamem doma maly decko a nasi maj dost namahave zamestnani tak sou radi kdyz dojdou domu a maj trochu klidu...a muj jeste u nas nebyl bo se stydi za to jakou ma rodinu a boji se ze ho nasi maj za stejneho debila jako je jeho otec...jak se rika..jaky otec taky syn...no takze k nam jit nemuzem a k nim barzkdy taky ne tak se skrz to hadame...ale enchapu jeho brachu...ani jejich matku ne, porad jim pere, zehli, prevlika postele...obema...ja si od 12ti peru sama...stydela bych se dyby mi matka prala spinavy kalhotky bo tak...ale vy chlapi to mate mozna jinak...nebo ne????

S opilectvím v jeho rodině to není zas tak moc dobrý, já bych z toho vztahu asi utekla. Nejsem abstinent, když se něco oslavuje, tak je normální si dát trochu alkoholu, ovšem , nesmí to zase skloznout s opitím do němoty. Pokud by byl můj přítel opilý často, nelíbilo by se mi to, protože za nějakou dobu z toho kouká závislost, zhoršuje se a já mám z opilců strach.
Každý se cítí na osamostatnění v jiném věku (až se vybouří z puberty a tzv. uzraje), někdo ve 20, někdo ve 30 letech, ale myslím si, že kolem té 30 je načase se osamostanit, v tomto věku by už měl mít každý jasno.

jn ale nejsou tady pro me, ale pro ty krasotinky s figurou jak modelky a xichtikem jak z obrazku....co ja?me nikdo nechce:( a ted me ten cuxxx rekl ze nejsem ta prava..bo sem chtela dobit kredit ze nemam bo sem kupovala agamakovi topny kabel do terka za 4kila:(
zepry su stejna jako ostatni na penize! a hamizna:(tj v prxxxx toto nenavidim chlapy!]:(]:(]:(]:(
mírni se prosím ve výrazech, příště podobné příspěvky smáznu (carlos)

jn ale nejsou tady pro me, ale pro ty krasotinky s figurou jak modelky a xichtikem jak z obrazku

Hmmm, když tomu chceš věřit, tak to tak i bude. Dokud si budeš opakovat tohle a budeš je považovat za lepší (nechápu z jakého důvodu), nehneš se z místa. Až ve chvíli, kdy začneš žít svůj život a ne jenom kopírovat ten jejich, ve chvíli, kdy tě víc bude zajímat v čem jsi dobrá ty a ne v čem ony, pochopíš, jak obrovskou hloupost jsi napsala.
Je to jenom o tom, čemu věříš. Zatím sama sobě vnucuješ myšlenku, že seš k ničemu (opět nechápu proč). Až tohle změníš, změní se vše ostatní. Konec, šlus, deireath.

ja proste nejsem takova jak ony neumim jit jen tak nekam zacit mrkat po chlapech a snazit se je sbalit, neumim to a a si se to uz ani nenaucim a zustanu navzdy sama, bo me si zadny chlap ani nevsimne, bylo to tak cely zivot tak nvm proc by se to melo razem menit...ja uz na secky kaslu budu sama s agamekem a dyz budu chtet sex, naky se zdycky najde:-(

To, co jsi teď napsala, je blbost. Dívej se na to, jaký je člověk uvnitř a ne jaké má pozlátko na povrchu. Taky jednou přijdeš na to, že být krásný, mladý a 100% není úplně to nej. Jsou i jiné hodnoty, kterých si je třeba vážit. Těm klukům to časem taky dojde, někomu dřív, někomu později. Proč se chceš s někým porovnávat? Buď sama sebou, přetvářku na Tobě stejně časem partner pozná, přece se nevydržíš přetvařovat celý život. Nauč se mít ráda trochu sama sebe, ale nebýt pyšná, jenom si sama sebe vážit.
Ještě jednou si přečti, co napsal Arutha.

ty si maš tak na co stěžovat se vzhledem,divim s že se za tebou chlapi neplazej,ja bych toho byl schopnej a to jsem viděl jen jednu fotku.Skus si najit mě a pak teprve něco řikej po mě se neotoči ani pes.Někdo mě řikal že na vzhledu nezaleži,to vim ale za provozu to moc nefunguje.

Ti suproví chlapi ale také většinou nejsou žádní krasavci - jestli chceš takového modela, co kouká jen po nafintěných slečinkách, pak se nedivím, že nemůžeš najít... Je spousta skvělých chlapů, hochů, mužů a ti inteligentní nechtějí nějakou slečínku z plagátu :-) A všechno je o tvém přístupu - když si budeš připadat pěknější, hned budeš na okolí působit jinak a lidé (muži) si tě budou více všímat ;-)..Vždycky začít u sebe bajunko.. Já nejsem vůbec nádherná kočka jako z časáku, nemaluju se, nic..a nikdy jsem nouzi o opačné pohlaví neměla.. A věř, že muži ocení tvou přirozenost, tvé pravé JÁ a né vrstvu make-upu :puff:;-)

ja se taky moc nemaluju:) jaksi na to nemam cas dyztak jen rasenku a lesk na rty tech mam milion:) no ten muj taky neni naky model ale me se libi jeho telo( a to ma pivasek)..a rty...ale jako videla sem aj hezci chlapi, zas tak vybirava nejsu, a stejne kazdemu se libi nekdo jiny:) me ten chlap musi zaujmout na prvni pohled ...urcite to znate..nekdo projde a vy se proste MUSITE otocit...a nemyslim chlapi a jejich koukani po minisuknich...treba dbeska na praxi kdyz sem obsluhovala za pultem...byl tam takovy hezky klucina...njn ale ja se strasne stydim dyz sem strizliva:-( mojeho sem sbalila na discotece decentne pod vlivem..jinak bych kolem nej prosla se sklopenou hlavou:(

Tak to je hodně holek takhle stydlivých - já teda taky... Ale mírně pod vlivem to jde dobře :-D..Na diskotéce, to ale asi není nic moc, chce to spíš nějakou jinou akci..Diskotéky jsou často jen o úletech..:-p Takže si třeba rozšiř i hudební obzory, či nějaké jiné zájmové okruhy a na nějaké lepší akci by se mohl i někdo lepší najít..;-)

No vidiš, to je super nápad :-D:-D;-).. Ale když s tím tvojím to moc neklape, tak se s ním raději rozejdi hned, než aby jsi to s ním táhla..Bude to těžší a těžší.. Když se rozejdeš, tak se ti taky uleví a pak půjdeš třeba na tu burzu a uvidíš, jestli by se tam něco našlo..:-) ( teda někdo našel ):-))

no nekdo potrebuje nekdy no neceho postrcit ;-)protoze sam nema dost odvahy nebo je vetsinou na vazkach :-[ a od tohou jsou tvi blizci a nerikej mi ze nemas vubec zadnou kamosku treba z okoli ze skoly...:puff: protoze kdyz se otmo nechces bavit srodinou at uz je to sourozenec nebo rodice :-|tak se otom da urcite mluvit s kamosema-kama:-D a uz tady se stebou bavime snad jako kamosi;-) kteri ti chteji trochu pomoct a kazdej znas ti tady rekl to svy ale ty si musis vybrat stejne jenom sama bud rada ze nezijes nekde kde tuhle rozhodnost nemaji:puff:

njn popostrcit...ja ale nvm...taky mam svy chyby, taky se nechovam ukazkove k nemu a stejne spolu sme...ja to mozna moc zvelicuju...ale...ja pjoste nvm:( vcera mi napsal ze se moc omlouva a ze bude hodny a ze se pokusi zlepsit...a kdyz se pohadame tak je z toho taky smutny, dokonce dva dny nejedl kdz sem na nej byla nasrana:(byl z toho tak nestastny....ja si to mozna delam secko sama, ze do nej rypu atd:(:-/ ja sem z toho strasne zmatena....kamosky ze skoly mam ty maj stejny problemy ale...jedna byla taky se svym klukem dva roky, hadali se atd...a rozesli se az tehdy co ji zduchl tak ze spadla na postel a jeste ji listil...a pak se dovedela ze ji podvedl...a nekteri lidi treba rikaj aj ti se dame pauzu, ale ja bych se k nemu uz nevratila kdyby sahl na nakou jinou:( co si o tom myslite vy? o pauze....

Teď by pauza docela šla, ale co někdy (v budoucnu) v manželství s dětma? To dost dobře nejde. Já jsem taky nechodila po zábavách a diskotékách, protože mě to tam nebavilo. Radši jsem jezdila na výlety s kamarády a s dětma z chovatelského kroužku. A přítele (manžela) jsem si našla přes inzerát ve Fauně (to jsem už psala). On má papoušky a já plazáky a pokud je potřeba, staráme se o ně dohromady( dokáže se postarat o plazy a já o papoušky).
Zkus jet s někým na tu burzu, tady blízko je jen v Brně (aspoň o žádné jiné nevím). Z Hodonína jezdí autobus přímo do Brna často.

Ahoj. Nevím s kým si o tom pokecat, tak to zkusím tady. Včera jsme se s manželem vrátili z dovolené a dneska mi přišel anonym. Jedna paní v něm píše, ať si dám na manžela pozor a že už ji nebaví vydržovat ženáče. Jsme spolu 18 let a nikdy jsme žádné problémy neměli. Poraďte jak na to reagovat.

no tak tj strasne:-( merzi me co te potkalo....ja nvm ja bych se ridila heslem " duveruj, ale proveruj"...nekdy neni na skodu treba potajmu precist sms, nebo treba nahodou pockat pred praci jako ze pujdete treba na obed nebo tak...nenapadne...bo me by to urcite vrtalo hlavou

Bydlíme na vesnici a pracujeme společně v rodinné firmě. Jelikož je manžel zároveň jednatel, tak často jezdí po celé republice. Ten anonym právě poukazovat na tzv. pracovní záležitosti a uvedl název jedné nedávné akce, což mě na tom zaráží nejvíc, protože o tom nemůže každý vědět.

Podívej, pokud by s někým někde něco měl, tak ruku na srdce, stát se to může, 18 let manželství nemusí být bez nějaké té chybičky na jedné nebo druhé straně a někdy něco dopadne jinak, než by vůbec člověk čekal a chtěl. Stejně si myslím, že anonym je prostě rozeštvávač, protože z kamarádství a solidarity se to rozhodně nedělá a bylo by pro vaše manželství mnohem lepší, kdyby se o tom ten druhý nedozvěděl. Spíš si řekni, jak to mezi váma funguje, jestli jsi s manželem ráda a cítíš, že i on s tebou, tak se na to celé vybodni, protože z toho kouká jen průšvih, třeba dokonce rozvod nebo minimálně silná nedůvěra, nervy v hajzlu a nepříjemné konfrontace. Stát se může leccos, ale braní anonymů vážně nikdy nikomu nakonec štěstí nepřineslo.

tj taky pravda me dojit anonym tak se slozim...bo sem hrozne zarliva a asi by me z toho jeblo nevedet pravdu....ale zase 18let uz je dost dlouho, asi to bude od nakyho zavistivce treba po manzelovi nekdo mrknul a nakej chlap si timto leci to ze nemrkala po nem...ale ja bych stejne vyzvidala...sem proste takova..

Tak abych to uzavřela. Nakonec jsem to pojala tak, že chce někdo jen škodit. Dala jsem to manželovi přečíst a společně jsme přemýšleli, kdo z toho může mít prospěch. Na nic jsme sice nepřišli, ale už se cítím líp. Děkuji všem za názory, potřebovala jsem se s tím někomu svěřit. Na nějaké klevetení s kamarádkama moc nejsem. Jsem spíš přes ty zvířata.

Lidicky potrebuju si s nekym pokecat:( rozesla jsem se mym partnerem po dvou a pul letech, jezis to toho chci tolik kdyz chci jen nekuraka a nekoho kdo neni zavisly na matce? kdo si sam po sobe uklidi, umyje nadobi, atd? stoji mi to vubec za to? on mi cely tyden tvrdil ,ze nepujde na slucak ktery meli mit, proto jsem si taky nikoho nedomluvila na vikend, jenze mi napsal v sobotu ze za pul hodky tam jede, ja zustala hledet co je to jako za podraz, umyla se a anchystala ze tam pujdu taky, a on mezitim tam uz odjel a nechal me doma! proste ojezd jak svina! uplne se mnu vy!rbal:( je to normalni? mam se kvuli nemu trapit? kua ja ho musim zlikvidovat pro nas oba tady neni misto:( nenaividim ho z celeho srdce ale zase ho miluju na druhou stranu, ale mozna je to jen strach ze samoty:( z opustenosti:( poradte:(

:( no jenze agamy vecer spi, budt je nebudu a na snih na kole o pulnoci, nvm:
( nejvic me stve, ze nemam kamarady, mela jsem jen ho, zila jsem jen pro nej:( mam jen 4kamosky ale ty maji sve zajmy:( jsme proste uplne sama, a ja sama byt nechcu:(nemam tady pro koho zit, krome agam, ale ty to stejne nechapou:(

udelala si krok dobrym smerem, bud to pochopi on a zmeni se a nebo ne a tim lip pro tebe, ze uz s nim nejsi, premyslej co by to bylo za chlapa? akorat by si z tebe udelal druhou "matku" ktera by se o nej starala...

se poradne rozhledni kolem a urcite objevis neco, co te bude bavit;) depka z rozchodu je vzdycky... drzim ti palce at to vydrzis;-)

vztah by mel byt plny tolerance a vzajemne ucty, protoze bez toho nema sanci dlouhodobe vydrzet. Je o kompromisech a to oboustranych! Zamysli se, co do vztahu davas ty a a co on...

Jsi jeste mlada,podle me i trochu nedozrala... pokud opravdu nejsi spokojena s jeho chovanim, a trapis se kvuli nemu - nema to smysl. Chlapa jen tak nezmenis. Radsi si zajdi sednout vecir nekam do hospody za mladejma a obnov stara pratelství, vyraz nekam do okoli - Hodoninsko je plne spravnych lidi (pochazim z tama) a urcite na nekoho brzo narazis. Chvili to bude bolet, ale to prejde - musis si rikat ze jdes za lepsim zitrkem

Dekuju vsem za rady...stejne e to secko strasne trapi, mrzi, stve a secko dohromady:( chjo:( musim si nekoho najit na zapomenuti, ulet nebo tak, abych se odreagovala:( pokud se mi do patku sam neozve, tak do rozocim na diskotece:D jako za starych casu:D ale to mi ten pocit samoty odstranit nepomuze:( stejne vim, ze kamosky se mnou budou jen pokud nahodou jejich chlap nebude na ne mit cas, a kdyz budou se svyma partnerama, zas budu sama aopustena protoze ja zadneho nebudu met:(

Klid Baru, neskakej z okna, skoc si na psychiatrii. Dostanes prasky a bude lip. Vim, ze tedka to bude znit jako nadlidskej ukol, ze je to daleko, ze nevis, kde to je atd. Zavolej na nejakou krizovou linku a oni ti daji kontakty, kdyz bude hodne blbe, tak te nekde nechaji prespat. Jestli mas pocit, ze ani sama nezvladnes nekam zavolat, tak rekni rodicum nebo kamaradkam at to udelaji za tebe. Ne neobtezujes je tim, ani se nemas za co stydet, oni ti radi pomuzou.
Kdyby neco, neboj se ozvat. Rezu se pres dva roky (nikdo nevi proc) a stejne dlouho obiham psychology a psychiatry, takze si myslim, ze s nima mam celkem zkusenosti. Jo a taky jsem parkrat zazila stavy, ze clovek jen lezi na posteli a neni pomalu schopnej si dojit na zachod, natoz delat neco jinyho. A jestli chces bonus, tak po antidepresivech se zdaji celkem husty sny;-)

premyslela sem nad tema praskama, kamoska ma neaky doma, ch dila k psycholozce a ted otehotnela tak je brat nemuze, tak si je od ni vemu, a az je dojim tak si pujdu pro dalsi k doktorce, asi me opravdu nic jineho nezbude.Když sem se rozesla se svym prvnim klukem, resila sem samotu tak , ze sem jezdila na diskoteky a po kazde skoncila s nekym jinym, no jo to me bylo 16, ale ted uz jsem dospela a tohle jaksi uz delat nechcu:(asi se budu chodit kazdy vikend ozirat do nemoty abych na nej zapomela:( I kdyby sme se k sobe vratili, lepci uz to nebude ani omylem, vim jaky je, znam ho uz dva a pul rokumusim se od nej odpoutat, ale to se snadno rika, ale strasne tezko dela:(
nejvic me stve , ze ja su tak blba, ze do vztahu davam 110%. obetuju vsechno jen pro lasku, a nikdo to neoceni:( a jsem zarliva:( to me taky stve ale to uz mam proste v sobe:(

Gratuluju k rozhodnuti nekam se vydat:) Jen jestli muzu, neber si leky od kamaradky, ale nech si napsat vlastni "na miru". Antidepresiv je hodne druhu a co funguje na jednoho nemusi fungovat na druhyho. Lze je rozdelit do dvou skupin, jedny (rikam tomu "oblbovaky") pusobi hned, ale cloveka to uspi/oblbne, takze nema silu skakat z oken nebo se rezat, ale pry jsou navykovy. Ty ti asi predepisou jen pro prilezitostny pouzivani nebo nez zacne pusobit druha skupina. Te trva mesic az dva naz zacne pusobit (musi se v krvi vytvorit dostatecne mnozstvi latky) a pak te to bude drzet "v pohode". Dal se nenech odradit, kdyz se budes snazit objednat na psychiatrii, ze budou mit volno v lepsi pripade za mesic. Kdyz bude opravdu blbe, neco muze napsat obvodnak nebo skoc na psychiatrii do nemocnice. Nemusi si te tam nechat, neco ti predepisou a poslou te domu a navic (aspon v jiznich cechach) doporuci ke komu se objednat, aby to trvalo co nejmin.
Drzim palce a kdyby neco neboj se zeptat:)

Přičiňuj se pro tento život, jako bys měl žít tisíc let, a pro příští, jako bys měl umřít již zítra!
Život je jako země, lidé na něj házejí všechno ošklivé a vchází z něj jen samá krása!

Přátelé, žijte, radujte se a každou skulinku své duše vyplňte jen radostí z pro někoho nicotných maličkostí! ;-)