Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Druh vodní želvy??

Ahoj, známý mě překecal ať se ujmu jeho vodní želvy, neměl už na ní čas,choval toho doma víc, já nadšená, si ji tedy vzala.. řekl mi jen nějaké základní infromace, ale tu hlavní ne a to o jaký jde druh, říkal jen, že je prý snad dovezená někde s ciziny s trhu a že by mělo jít o Trpasličí druh. Ten jsem na internetu našla jen v souvislosti se suchozemskými želvami,tahle je vodní.. obracím se proto na vás,snad i odborníky, zda by jste mi neporadili, pošlu i fotku.. Děkuji
dodávám foto (halapremek) (halapremek)
[http://img216.imageshack.us/img216/9855/49600557aq9 .jpg]
Změna předmětu, původně: Druh?? (halapremek)

Děkuju moc, vypadá docela podobně, alespoň teda to zbarvení, jen ta moje má ten krunýř nějak více špičatý,snad to není ta nemoc jak jsem se tady dočetla,když má nerovnoměrný krunýř. Ještě bych se chtěla zeptat,jestli nevíte zda i tento druh zazimuje a jak to na n mám poznat,když se snaží zahrabávat už od začátku,co ji mám.. děkuju za odpovědi když tak :-)