Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chameleon nemoc

ahoj. muj chameleon posledni tri dny vubec nemuze otevrit oci a nema je snad ani nijak natekle . vubec netusim z ceho by to mohl mit a asi zrat nechce nebo spis nemuze.a docela casto me prijde ze dejcha pusou . jako by mel ucpany nos . dekuji za radu. muj mejl a.nn.d.y@seznam.cz

A podmínky? Má UV A i B, dostatek minerálií, vhodné teplotní a vlhkostní podmínky, jaký má trus? Rozbor trusu jste asi nedělali? Předpokládám, že se nezhoršil takhle najednou, chce to řešit včas, aby nebylo pozdě.
P.S.: na mail psát nebudu, jen ať si to přečtou i ostatní, od toho diskuzní fórum je.