Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyhřivani

zdravim dostal jsem od souseda želvu nadhernou dost v hroznem stavu je to sameček vubec u něho němel vyhřivani pod tepelnou řažovkou a krmil ji buh vi čim .Okamžitě jsem ji dal do akvarka 200l a udělal vyhřivani pod řarovkou zbytek ma vodu ale jetu problem želva nežere ani mořske ryby ani maso vubec nic dal jsem ji i skořapku na krunyř na vapnik a vubec nechce jit pod řarovku se vyhřivat želvu jsem už měl samici ale už byla moc velika tak jem ji dal do zoo Jihlava poradtě co mam dělat aby začla řrat a šla se vyhřivat diky zarady libor

Co je to

dost v hroznem stavu

, pokud máš pocit, že je na tom špatně, tak bych mu nabídnul nastřihaná holata a žížaly, až se rozežere, tak mu kvůli vépníku můžeš zkusit vodní šneky. Jinak mořská ryba není asi to pravé ořechové, spíš bych nabídnul malé sladkovodní rybky (oukleje, karásky, plotičky atd.). Možná by nebylo od věci doplnit
nějaké vitamíny, hlavně B-komplex a podle stavu možná i A+D3, ale to záleží, jak na tom je. Je měkký nebo má krunýř tvrdý?

vubec nechce jit pod řarovku se vyhřivat

Myslím, že až bude mít náladu, tak jistě žárovku využije.

jsem už měl samici ale už byla moc velika tak jem ji dal do zoo Jihlava

Jak dopadne tahle až vyroste?:-/