Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem prostředí v terariu a zimování koralovky L. m. greeri

Ahoj přátelé teraristi a teraristky, chtěl bych se zeptat, jak je to s prostředím v terariu (vlhkost,teplota) u lampropeltis mexicany greeri, či jiného popdruhu mexicany? A jak zimovat a při jaké teplotě zimovat? Jak často se krmí v průběhu zimování? ( nebo je skoro vše stejné jako u dalších lampropeltis ? Díky předem za rady a odpovědi.:-)

jak je to s prostředím v terariu (vlhkost,teplota) u lampropeltis mexicany greeri, či jiného popdruhu mexicany?

Vlhkost spíš nižší, pouze při svleku udržujeme mírně vlhký kout, teploty přes den 18-25 s možností lokálního vyhřátí až na 29 st., v noci 16-22.

A jak zimovat a při jaké teplotě zimovat?

Zimování stačí tzv. měkké, při cca 10-15 st., asi 1,5-2 měsíce.

Jak často se krmí v průběhu zimování?

Samozřejmě se v té době nekrmí, aktivita hadů je snížena a neloví a hlavně by potravu nestrávily.
Takže vlastně

skoro vše stejné jako u dalších lampropeltis

;-)