Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno dvaja varani

zdravim vsechny:-)mam new otazku...myslite ze by bol mozny chov dvoch rovnako velkych varanou (cca 25cm cele telo + chvost)spolu v jednom terariu???ide totiz o to,ze by som chcel dokupit k mojmu samcovi samicku:-):))terarium ma rozmery 100x60x60(d,š,v) pochopitelne zatial...

Piaristo,Piaristo, obávám se že je to zase jen tvůj rozmar, vždyť hadi tě bavili pár měsíců, ani jsi je nepřivedl do dospělosti, pak je prodal, teď zase varani, já nevím ale já být tvým tátou, ti pořádně napráším na zadek, ani nevíš co chceš. Snad tě za pár měsíců nenapadne si koupit krokodýla, i když?...