Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kuňka východní - nežere

Zdravím, potřebuju poradit. Chovám jednu kuňku východní,ale potíž je v tom,že po tom,co jsem ji před týdnem přestavěla terárko mi přestala žrát. V terárku je jako povrch použit žíční písek,kamínky,mech,stříška z kůry a umělohmotná nádobka s vodou o průměru 20cm,do které je snadný přístup...kuňku mám asi měsíc a vždycky mi žrala z pinzety malé cvrčky nebo nitěnky...prosím,poraďte mi,co dělám špatně...(případně mail:Katala.x@seznam.cz)
Změna předmětu, původně: Pomoc (halapremek)

Jak stará je to nevím,dostala jsem ji k narozeninám,měří něco málo pres 2cm.
Teplotu má pokojovou a nepřipadá mi,že by výrazně zhubla. Jak říkám, vždycky jedla přímo z pinzety a teď po té změně prostředí prostě nic...no dobře jednu pidi nitěnku snědla,ale po tom,co jsem ji viděla jíst předtím cvrčky a kopu nitěnek si myslím,že je to dost málo...nejedla dlouho a já se o ní fakt už bojím..