Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Komu fandíte ve fotbale?

Tak když už tu bylo i kdo co poslouchá tak todle mi přišlo jako dobrý nápad... Docela by mě to zajímalo. Já osobně preferuji jedině Spartu.:-) Vím, že se to od teraristiky hodně vzdálilo. Jinak malá anketa

Já fandím Péťovi Čechovýmu, aby mu Martina vydržela... Na druhou stranu, kdyby mu vzala dráhu i s majetkem, to by byla čurina. Ale Péťa má naštěstí kvalitní banku. A helmu.
Poslední fotbal, kterej jsem opravdu sledoval bylo finále ME 1996 v Anglii. Z rodinných důvodů.