Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Komu fandíte ve fotbale?

Tak když už tu bylo i kdo co poslouchá tak todle mi přišlo jako dobrý nápad... Docela by mě to zajímalo. Já osobně preferuji jedině Spartu.:-) Vím, že se to od teraristiky hodně vzdálilo. Jinak malá anketa

A co odpověď - ano, fotbal mě baví, rád si ho i zahraju, ale můj život to rozhodně není;-). Jinak logicky, fandím Plzni, ale měl jsem vždycky rád i pražskou Bohemku (škoda, že ta správná původní je teď ve II. lize:-/) a pak samozřejmě fandím vždy aktuálnímu týmu, za který hraju, takže dřív hlavně Senco Doubravka a teď (asi tak 13 let) Bee Sting (malá kopaná - futsal);-).

Já už taky nehraju, jen tak občas pro srandu obecenstva, ale pravidelně sleduju TJ Sokol Střeň, aneb domácí tým:-D Na LM kouknu občas taky, naši ligu nesleduju, neb na to nemám čas...
Co se týká šermu, ten jsem dělal jen krátce (gotiku, asi dva roky).
Otázku Sparta x Slávie bych po vzoru krokodýla zodpověděl "Sigma", ale když už bych musel, tak radši Slávii...Sparta byla svého času a dle mého stále je, příliš protěžovaná (koneckonců jak i jiné pražské kluby v jiných sportech)

salvic: královna sportu jsou šachy?:))

Přemýšlím, proč zrovna Spartu... Slávie myslím oslňuje fotbalem o dvě třídy kvalitnějším. ALe to sem nepatří, to si můžeme rozdat na diskusi nějaké fotbalové webovky:-D. Jinak já jsem olomoučák, takže Sigma jako jo.Ale už dýl studuju v Brně.Takže tyto dva kluby můžu.
Ale jsem hodně objektivní divák. Přeju klubům, kteří ne, že mají výsledky, ale těm, kteří hrajou pro lidi a dá se na to dívat..
Naše liga není moc kvalitní, v porovnání s ostatní Evropou. Žeru anglickou Premiere ligue, Bundesligu, Primera division. Taliáni nic moc a francouzská je už taky slabší...
Ale jak tu říkáte. ¨Nesnáším čumendu na bednu¨. Tak já si u Ligy mistrů moc rád posedím. Radši než u MS bo ME.
Můj nej klub Manchester united. Liverpool, Arsenal, Tottenham, samá Anglie.. Jinak Barcelona, Brémy, Inter Milán. Prostě kluby, co fakt hrajou fotbal... Ne jak Chelsea, Juventus a podobní antifotbalové kluby, na jejichž zápasy se už ani nedá dívat...

Patřím taktéž k poslední skupině, opravdu nechápu jak může něco tak stupidního zajímat tolik lidí :?: Teď pozoruju vedle klávesnice krabičku s pářícími se Cyriocosmus perezmilesi a ačkoli jim to trvá už 170 minut, furt je to mnohem záživnější a zajímavější než kterákoli vteřina té hry jak se dvě hromady polointeligentních frajírků honí v bahně za kulatým nesmyslem :puff:

Já teda fotbalu taky moc nefandím, i když na tu naší místní ligu zajdu kouknout. Nároďák je banda chodců a důchodců, nic víc a zbytek opravdu nesleduju. Někdo kdysi pronesl jedno krásné přirovnání, které se k dnešnímu fotbalu víc než hodí, cituji: Fotbal je hra pro gentlemany, kterou hrají prasata, zatímco rugby je hra pro prasata, kterou hrají gentlemani. Myslím, že ten člověk tím vystihl absolutně vše.

Já fandím Péťovi Čechovýmu, aby mu Martina vydržela... Na druhou stranu, kdyby mu vzala dráhu i s majetkem, to by byla čurina. Ale Péťa má naštěstí kvalitní banku. A helmu.
Poslední fotbal, kterej jsem opravdu sledoval bylo finále ME 1996 v Anglii. Z rodinných důvodů.