Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama vodní

Ahoj mam agamu vodni asi 3dny a porad nechce jisst nic uz je trochu zivejsi ale jidlo nechce a nwm co mam delat vsechno v terarku mam az na uv zářivku dávám jí tam cvrcky a nechce je :.( prosím poradte

Ahojky lidičky koupil jsem si agamu a stále se mi schovává do vody a hlavu má pod hladinou a nedýchá.Odsál jsem vodu na minimum,ale stále se snaží a za dva dny jsem doní dostal 2 cvrky je maličkí s ocasem má 26cm budu vděčnej za každou radu. Pavel