Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Termostat

Potřebuji psínat světlo a vypínat větrák podle teploty v teráriu. Nemáte nějaký tip? Nechci plati tisícovku a více za různé komerční termostaty, musí snad existovat nějaké levnější varianta. Vždyť topítka do akvária mají také termostat a stojí pár stovek. Dík

Čus kdysi jsem měl u sklípkanu tuto věc vyřešenou klasickou starou spínací skříňkou s termostatem jak se dávaly na topení plynem nebo elektřinou teť už jsou digitální. Myslim, že když obejdeš rodinu nebo známé tak se nějaky určitě najde.

Krásná diskuse. I když by to šlo s mírnými znalostmi postavit, přeci jen když si spočtu cenu součástek, čas nad tím strávený, pak to dát do nějaké krabice atd., tak se mi RT2 jeví jako mnohem lacinější možnost. To radši na ty 2h, které bych tomu věnoval minimálně, půjdu na 2 hodiny navíc do práce a koupím si takových termostatů několik. :-D