Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nemocný sklípkan

Dobrý den,
"podědila" - proto ani netusím nazev,:-( jsem sklípkana. Jsou mu asi tři roky. Nastala těď situace: sklípkan přestal přijíámat potravu, splaskává mu zadeček a ve spodu tělíčka se mu tvoří bílá skvrnka. Omluvám se za nepřesný popis, ale jsem pouze chovatel"udrzovatel" Prosím o radu, je nějaká možnost pavouka zachránit, jak? Moooc děkuji za pokus o odpověď.

předesílám- se sklípkany mám mizivé zkušenosti. ale zní mi to tak, že u něj máš moc vlhko a on prostě chytil plíseň... To je ta bílá skvrna. Nu a protože není v pohodě, nebaští, a proto mu splaskává zadeček. Terapii musí poradit někdo zkušený.

musis se nekoho zeptat jestli je to samec nebo smice pokud je to samice tak je to plisen a na ni si musis koupit mast chitit pavouka mezi 2 a 3 nohou z jedne strany palcem z druhe prostrednickem a na hlavohrud polozit ukazovacek (hlavne ho nemackej)pak mu to bile misto namaz tou masti a dej ho do terarka kde ho budes moc pozorovat jestli se to hoji:puff:a jestli neji tak se muze zacit svlikat