Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem krmení dendrobatek

Prosím pomoc!!! Dneska jsem si přinesla dvě D. auratus. Před hodinou jsem jim dala cca 20 octomilek a ani si jich nevšimli. Žofka sedí pod listem, Ferda za kokosem a nic. Je to normální? Nebo jsou ještě stresované z transportu?

Zdravím.Není to sice úplně přesně k tématu,ale nechtělo se mi zakládat další téma.Každým dnem by mi měly přijít žabky,Hyperolius a Afrixalus.Mám pro ně nachystané octomilky a přemýšlým,jestli bych měl zkusit i nějáké cvrčky?Zvládnou také něco většího nebo je to s nimy podobné jako u těch Dendrobátek?Cvrčky bych musel zřejmě objednávat,protože tady u mě ve zverimexu nemají,tak abych nekupoval zbytečně.Díky.:-)