Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chvostoskoci

Mátě někdo zkušenosti s pěstováním tohoto krmného hmyzu ? Našla jsem některé informace jen na zahraničních webech. V čem se dají chovat? Je chov náročný? Zapáchají? Kde je pořídit? Díky

Využiju staré téma. Chtěl bych se zeptat jestli by šly dendrobatky a jiní malí živočichové chvostoskoky, kterých je teď v lese docela hodně. Mají šedomodrou barvu a mají několik mm. Nacházím je například na starém promočeném dřevě. Pokud by se s nimi dalo krmit tak nevíte jestli by šli množit i doma a čím by se dali krmit? Jestli by to bylo stejné jako s těmi které ste tady řešili. Přemýšlel jsem na mokrým lignocelem a přikrmování kvasnicemi ale přiznám barvu nemám o tom ani šajnu :-D V každém případě děkuju za nějaké nápady, postřehy a tipy. Něco bych vyzkoušel a v případě zájmu bych dával hlášení jak to jde ;-)