Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Užovka Černá

Ahoj všichni chtěl bych se zeptat jak by měla dostávat velkou potravu užovka černá v průběhu celého jejího života?Hledal jsem to na netu ale našel jsem jen minimálně.

Zdar!Dnes sa stalo nieco necakane.Okolo obeda mi vola kamarat ze ci nechcem uzovku "ruzovu"(1.5m)?Mal ju u nich v praci jeho kolega a ze ju nemoze mat doma kvoli priatelke a ze nevi co s nou(najprv ju chcel nekam pustit alebo ju zabit:@)!Tak som mu povedal ze si ju vezmem.Tesil som sa teda ze si poobede pojdem pre 1.5 m guttatu.
Tak som siel k nim do firmy.Tam na mna v krabicy cakala 1.5m E.OBSOLETA!Otazka:aky je to poddruh?Popis:hnedozlty zaklad,4 tmavosede pruhy a nadherna hlava ako ohen.Takychto piatkov by som mohol mat aj viackrat do roka;-).