Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co děláte s penzisty

ahoj,

napište co děláte se stařechy kteří se Vám již do chovu nehodí. Letos mi odsloužili dvě samičky eublíků tak je tu mám ve výslužbě, je mi líto je někomu darovat jelikož mi udělali mraky mláďat. I přesto že se nemnoží nechám si je.

Já sice žádné penzisty nemám, ale vím, že nemá cenu říkat nikdy bych je nedala přyč... držím se hesla "Nikdy neříkej nikdy!"

Nejsem ani, jak to tady někteří nazvali, "množitel" spíš se řadím mezi "mazlíčkáře", ale do budoucna bych ráda své chovance dopárovala a dočkala se odchovu. Ráda sedím před terárkama a pozuruji jejich obyvatele, jelikož každý z nich má odlišné chování, což mě ponouká k tomu si pořídit další jiné chovance.