Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Had do 1 m , prosím poraďte

Ahoj vsichni, chtel bych si poridit nejakyho hadka, z prostorových důvodů s velikostí v dospělosti max. 1 metr, ne hmyzozravy. Nejake zkusenosti mam (E. guttata a L.t.sinaloae). Dival jsem se na uzovky rodu Thamnophis nebo na E. bimaculata, ale moc jsem toho u nas nenasel. Jak nejake stranky o nich, tak i inzerci. Jestli nekdo takove hadky ma, mohl by jsem dat svuj web, fotky nebo tak neco? Bimaculata se mi libila tahle,ale ta je z nemecka Elaphebimaculata.jpg
Budu rad i za jine navrhy a vsem diky za odpovedi.

Já mám jednu tmavou, do červena a pak 3 světlé. Ještě existuje zelená forma. Fotky těch mých jsou v pochlubte se užovky a nějaké jsou taky ve vlákně vaši hadi vs. kořist. Určitě to bez problému najdeš. Jinak jak píše krokodýl a já jsem to psal taky, tak samec je menší, okolo toho metru, samice má málo přes. Řekl bych, že barvu mají stejnou od mala, ale to co nevidíš na fotkách, je jejich duhový nádech, při dopadu slunečního světla.