Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pořidit či nepořidit???????

Dobrý den chtěl bych se zeptat na chameleona jemenskeho s jestěry začinam a mam dylema jestli si ho pořidit???jestli je dobrý pro začatek dost mě vyděsilo co jsem četl na těchto strankách ,že je plachy a ma dost zdravotni problemy a tak jestli je nějaky jiný ještěr který není tak naročný nebo který něco vydrží a je přítulnější a také nějaké rady do začatku, třeba nakreslit terarko, krmeni,světlo, teplo, vlhkost atd.knižku mam jen bych chtěl spiš rady od někoho kdo ma skušenosti děkuji a jestě mam dotaz jestli se da tato stěna postavit z osb to akvarko ma asi tak 300 litru jestli to nese nebo jak se to da řešit když z nakresu nepochopite napište

K té stěně z OSB to fakt nevím, to akvárko bude hodně těžké když ho napustíš a každopádně to budeš muset nějak vystužit a nejlépe ze spodu podepřít dalšími příkami aby se to uprostřed nezbortilo. Já mám něco podobného z lamina, ale to je o něco dražší než OSB a pevnost OSB jsem ještě nezkoušel. A co se týče té druhé časti, kde chceš terko tak tám bych problém neviděl.